قالیشویی دروس

لیست شرکت‌ها و دفاتر قالیشویی دروس و حومه

قالیشویی دروس و شرکت ها و دفاتر ارائه خدمات قالیشویی در دروس موضوع بحث این بخش است، در این مقاله ما با بررسی، مطالعه نظر سنجی ها و استعلام از اتحادیه قالیشویان تهران سعی کرده ایم چند قالیشویی معتر و مجاز که خدمات شستشوی فرش، رفوگری مبل شویی و … در دروس را انجام می‌دهند را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم. شرکت های معرفی شده در این بخش همگی به صورت فوری در محله دروس سرویس دهی داشته و جزو بهترین و معتبر ترین شرکت های قالیشویی دروس می‌باشند. در ادامه این مقاله باما همراه باشید تا لیست شرکت های مجاز و معتبر قالیشویی در دروس را به شما معرفی کنیم.

قالیشویی در دروس چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

دَروس از محله‌های قدیمی شهر تهران است. این محله در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌ است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان فکوریان که مرز بین قلهک و دروس است، منتهی می‌باشد.

خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌های دروس از ویژگی‌های این محله‌است، که آن را به یکى از گرانترین محله هاى شهر تهران تبدیل کرده است. مقبره مهدیقلی هدایت ملقب به مخبرالسلطنه سومین نخست وزیر رضا شاه پهلوی و نویسنده کتاب خاطرات و خطرات در محله دروس خیابان هدایت انتهای کوچه مسجد واقع است. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از مهمترین ویژگی های قالیشویی دروس مجاز بودن و معتبر بودن آن است، شرکت های قالیشویی مجاز علاوه بر ارائه قیمت و فاکتور شفاف و طبق نرخ اتحادیه پیرو قوانین وضع شده توسط اتحادیه بوده و وظیفه دارند تا همگام با مشتری بوده و رضایت ایشان را جلب کنند، در غیر اینصورت مشتری می تواند با شکایت از قالیشویی خاطی به اتحادیه قالیشویان تهران پیگیر خسارت دیده شده فرش خود باشد.

مطمئن شوید که قالیشویی مجاز باشد

همیشه قبل از سفارش خدمات قالیشویی از مجاز بودن آن شرکت اطمینان حاصل کنید، زیرا نمونه های فراوانی مشاهده و گزارش شده که مشتری فرش خود را به قالیشویان غیر مجاز سپرده و فرش آنها یا مفقود شده و یا خسارت هنگفتی دیده و دفتر قالیشویی غیر مجاز نیز هیچ مسئولیتی در قبال این خسارت بر عهده نگرفته و مشتری نیز امکان شکایت از آنها را به هیچ ارگانی ندارد، زیرا اطلاعات دفتر قالیشویی غیر مجاز هیچ کجا ثبت نشده و آدرس مشخصی ندارند. شما می‌توانید با استعلام نام و برند مورد نظر خود از سایت اتحادیه قالیشویان تهران و یا مشاهده لیست قالیشویی های مجاز تهران در وبسایت ما از مجاز و یا غیر مجاز بودن قالیشویی مورد نظر خود اطمینان پیدا کنید.

نمایش کامل متننمایش کمتر

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی دروس

در این بخش نکات مهمی را مشاهده خواهید کرد که قبل از ثبت سفارش مهم است که آنها را مطالعه کرده و اطلاعات کافی راجب آن داشته باشید. برای مشاهده و خواندن مقالات بر روی آنها کلیک کنید تا به صفحه مقاله هدایت شوید.

لیست شرکت های مجاز قالیشویی در دروس

شرکت های معرفی شده در این بخش همگی مجاز بوده و فعالیت آنها زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان تهران است و شما می‌توانید باخیال راحت فرش‌های خودرا برای شستشوی به قالیشویی های موجود در لیست زیر بسپارید.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در دروس

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی و مبل شویی خوشنام کرج

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های قلهک با بهترین کیفیت.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

فرش های خود را در سال چند بار بشوییم؟

یکی از سوالات پر تکرار کاربران دفعات شستشوی فرش در سال است که خانوار با تصورات اشتباه خود و تعلل در سپردن فرش به قالیشویی در دروس باعث از بین رفتن آن می‌شوند! شستشوی فرش قانون و یا زمان خاصی ندارد، در برخی از موارد کاربران فرش های خود را در سال چند بار می‌شوند و برخی تا چند سال فرش را به قالیشویی نداده و دلیلی برای  شستشوی فرش نمی‌بینند.

دلیل این مضوع بسیار ساده است، شما ابتدا باید به موقعیت خانه توجه داشتید باشید، اینکه ایا در خانه فرزند خردسال و یا کودک دارید؟ رفت و آمد در منزل شما چه گونه است، فرش های شما در کدام بخش از خانه پهن شده است؟ پنجره های شما دوجداره است؟ دیوار های خانه شما کاغذ دیواری و یا رنگ شده است یا خیر و ….

اگر شما نظافت فرش را به طور مداوم انجام می‌دهید، لکه ها را بلافاصله حذف میکنید شاید تا چند سال هم نیاز به قالیشویی نداشته باشید! اگر فرزند خردسال، کودک و یا حیوان خانگی دارید احتمال کثیف شدن فرش شما بیشتر است و شاید شما نیاز داشته باشید که فرش خود را در سال چند بار برای شستشوی به قالیشویی در دروس بسپارید،

این تفکر که به صورت غلط بین افراد به وجود آمده که اگر فرش های خود را چند بار به قالیشویی در دروس بسپارید فرشتان دچار مشکل شده و آسیب می‌بیند کاملا اشتباه است، شما می‌توانید با انتخاب قالیشویی معتبر هر چند ماه یکبار فرش های خود شستشو داده و تمیزی آن لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه “فرش ها را در سال چند بار بشوییم” را مطالعه کنید.

قالیشویی در دروس

نقد و بررسی قالیشویی در دروس

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *