قالیشویی شمال تهران

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی شمال تهران | اگر شما هم ساکن منطقه و محله های شمال تهران هستید، و همیشه به دنبال قالیشویی معتبر، مجاز و با کیفیت در نزدیکی خود بوده اید؛ ما با تحقیق و پرس و جو از کاربران سایت قالیشویی ها اقدام به جمع آوری لیستی از شرکت‌های قالیشویی فعال در شمال تهران نموده ایم، هرکدام از شرکت‌ها که در این لیست وجود دارند دارای جواز کسب فعالیت به صورت استعلام شده از اتحادیه صنف قالیشویان تهران می‌باشند که تا خدایی نکرده این سایت در معرفی قالیشویان غیر مجاز دخیل نباشد، شرکت های معرفی شده در این سایت دارای خدمات متعدد قالیشویی می‌باشند که مدیریت سایت قالیشویی ها به هیچ عنوان کیفیت خدمات این شرکت‌ها را نه تایید و نه رد می‌کند. لطفا همیشه در انتخاب قالیشویی دقت لازم را داشته باشید.

نکات مهم قبل از سفارش خدمات قالیشویی!

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در شمال تهران

قالیشویی شهاب

قالیشویی شهاب، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی زیبا تهران

قالیشویی زیبا

قالیشویی زیبا تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، سرویس دهی ویژه به سراسر تهران، ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان و خوشخواب و خدمات ترمیم و باز سازی انواع فرش

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

مناطق مرتبط با قالیشویی شمال تهران

نقد و بررسی قالیشویی های شمال تهران

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

  • سلام چه سایت جذابی طراحی کردین. دوستانم به من چند تا قالیشویی معرفی کردن من تو فضای مجازی سرچ کردم تا اینکه صفحه ی قالیشویی شما رو دیدم و ثبت سفارش انجام دادم. فرش هام خیلی تمیز شدن ممنونمممممممم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.