دستگاه قالیشویی

معرفی شرکت‌های تولیدی و فروش ماشین آلات قالیشویی در کشور

دستگاه قالیشویی – با افزایش روز افزون زندگی شهری، ساخت اپارتمان ها و افزایش خانوار، نیاز به شرکت‌های قالیشویی همانند سایر خدمات افزایش یافته و در این بین کارخانه ها و دفاتر قالیشویی متعددی در استان‌ها و شهرها تاسیس می‌شوند. تاسیس قالیشویی فقط ابتدایی ترین حرکت برای راه اندازی کسب و کار بوده و مهمترین کلید موفقیت در این حوزه جلب رضایت مشتریان قالیشویی می‌باشد.

دستگاه‌های قالیشویی یکی از مهمترین ابزار ها برای جلب رضایت مشتری می‌باشند، کیفیت شستشو ارتباط مستقیمی با دستگاه مورد استفاده در کارخانه قالیشویی دارد. همراه با افزایش تعداد قالیشویان در کشور شرکت ها و کارگاه هایی نیز برای تولید تجهیزات و ماشین آلات قالیشویی تاسیس گردیده اند. ما در این بخش سعی داریم کارخانه ها و کارگاه های سازنده دستگاه قالیشویی از جمله: خشک کن لوله ای، دستگاه شستشوی اتوماتیک، دستگاه شستشوی ریلی، گرمخانه گازی، پلیشر، دستگاه شستشوی شلاق زن، دستگاه خاک گیر و … را به شما کاربران گرامی معرفی.

فروشندگان ماشین آلات قالیشویی و لوازم مربوطه

فروش انواع دزدگیرهای اماکن

فروش انواع دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان کارکرد بسیار ...
آبان ۲۲, ۱۳۹۹۰
تولید دستگاه قالیشویی

گروه تولیدی صنعتی تکساز

گروه تولیدی صنعتی تکساز گروه تولیدی صنعتی تکساز تولید کننده و مجری دستگاههای ...
اسفند ۲, ۱۳۹۸۰
هلدینگ ایرانیان

هلدینگ ایرانیان کارتخوان سیار

هلدینگ ایرانیان فروش کارتخوان سیار نماینده رسمی شرکت فناوا جهت واگذاری پایانه های ...
شهریور ۲۶, ۱۳۹۸۰
ماشین سازی ایران ساخت

ماشین سازی ایران ساخت

ماشین سازی ایران ساخت دستگاه‌ های قالیشویی اتوماتیک با کم ترین نیاز به ...
شهریور ۲۵, ۱۳۹۸۰
تولید و فروش ماشین آلات قالیشویی

ماشین سازی اسمیاکو

شرکت هوشمند مدیران صنعت (اسمیاکو) ماشین سازی اسمیاکو، تولید کننده انواع دستگاه های ...
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸۰
ماشین سازی نوآوران بوکان

ماشین سازی نوآوران بوکان

ماشین سازی نوآوران بوکان سازنده بهترین دستگاه های قالیشویی وصنعتی با ارایه ی ...
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۸۰
ماشین آلات قالیشویی

شرکت ماشین سازی ارابه ایلقار

شرکت ماشین سازی ارابه ایلقار تبریز شرکت ارابه ایلقار جز پیشگامان مطرح در ...
اسفند ۲۸, ۱۳۹۷۰
image

نرم افزار قالیشویی طلوع

نرم افزار قالیشویی طلوع نرم افزار ارتباط با مشتریان و و سیستم مبتنی ...
دی ۳, ۱۳۹۷۰

معرفی دستگاه های قالیشویی

خشک کن لوله ای

یکی از مهمترین دستگاه های شستشوی فرش خشک کن لوله ای می باشد، این دستگاه همانند خشک کن لباسشویی عمل کرده و با سیستم کریز از مرکز فرش های شسته شده را خشک می‌کند.

خشک کن های لوله های دارای چند نوع هستند که مهمترین آنها خشک کن لوله ای با درب و بدون درب است که هرکدام مزایا و معایبی دارند.

مزایا و معایب خشک کن لوله ای بدون درب: یکی از مزایای خشک کن بدون درب افزایش سرعت پرنسل جهت خشک کردن بوده و بدون تکرار باز و بست کردن در فرش‌ هارا داخل دستگاه قرار داده  و آبگیری می‌کنند. مهمترین معایب دستگاه خشک کن لوله ای بدون درب ایجاد چروک هنگام آبگیری فرش بوده و در برخی از موارد باعث ایجاد چروک در فرش مشتری می‌شود.

مزایا و معایب خشک کن با درب: از مهمترین مزایای خشک کن با درب افزایش سرعت گردش فرش در دستگاه و عدم چروک و شکسته شدن فرش هنگام ابگیری است، و از مهمترین معایب خشک کن های با درب، کاهش راندمان کاری پرسنل با باز و بسته کردن درب برای آب گیری فرش می باشد.

ماشین آلات شستشوی فرش

دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک

دستگاه شستشوی اتوماتیک همیشه موافقان و مخالفان خود را در صنف قالیشویان داشته، مخالفان یا موافقان این دستگاه دلایل خود را برای خرید و یا عدم خرید این نوع دستگاه‌ها برای مجموعه یا کارخانه خود را دارند که در این بخش برخی از این نظرها و دلایل آنهارا با یکدیگر مرور می‌کنیم.

موافقان خرید دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی:

از آنجایی که این نوع دستگاه‌ها نسبت به مدل و کاراییشان شستشوی فرش را به صورت کاملا مکانیزه و بدون دخالت دست انجام می دهند، نیروی کار نسبتا! کمتری نسبت به شستشوی به سایر روش ها نیاز بوده و استفاده کمتر از نیروی کار یکی از دلایل این انتخاب است.

دقت شستشو در این دستگاه ها بسیار بالاتر از سایر روش های شتشو بوده و فرچه های دیسکی این مدل از ماشین آلات به صورت دقیق و منظم فرش را شستشوی داده و آب کشی می‌کنند.

فرش پس از وارد شدن به دستگاه شستشوی، آبکشی و لول شده خارج می شود و این کار فرایند آبگیری فرش را بسیار ساده تر کرده است و زحمت لول کردن فرش‌های پهن شده در زمین را نخواهد داشت.

این دستگاه ها همیشه استفاده بسیار کمتری از آب داشته و نسبت به سایز روش های شستشو آب کمتری مصرف می‌کنند.

مخالفان خرید دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی:

برخی از مدیران و مالکان کارخانه های قالیشویی به شدت مخالف خرید دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک بوده و مهمترین دیدگاه آن‌ها نیز سرعت کم شستشوی فرش توسط این دستگاه‌ها بوده و به عقیده آن‌ها شستشوی با سایز دستگاه ها سرعت ارائه خدمات را بالا برده و متراژ بیشتری در ساعت شسته می‌شوند.

آن‌ها معتقدند که دستگاه های شستشوی اتوماتیک فرش های نسبتا قدیمی را پاره کرده و احتمال گیر کردن فرش در دستگاه بالا بوده و این موضوع باعث اختلاف های زیادی بین کارخانه های قالیشویی و مشتریانشان شده است.

مخالفان خرید دستگاه اتوماتیک قالیشویی معتقدند که دستگاه اتوماتیک قالیشویی فقط شستشوی سطحی را انجام می دهد و مشتریان آن‌ها اعلام کرده اند که فرشهایی که توسط دستگاه اتوماتیک شستشو داده شده اند به زودی کثیف شده و نیاز به شستشو پیدا کرده اند.

دستگاه شستشوی دستی (شلاق زن)

همانگونه که از نام این دستگاه پیداست، این دستگاه شستشو را به صورت ضربه ای انجام می‌دهد. دستگاه شلاق زن دستی از ۲ برس استوانه ای در کنار یکدیگر تشکیل شده که شستشو را به صورت خطی همراه با ضربه ای نرم به فرش انجام می‌دهد. هنوز هم بسیاری از کارخانه قالیشویی قالیشویی قدیمی برای شستشو از این دستگاه استفاده می کنند و معتقد هستند که این دستگاه کوچک و جمع و جور بهترین نوع شستشوی فرش را انجام می دهد.

دستگاه شستشوی ریلی

این دستگاه شستشوی فرش یکی از ماشین آلات منسوخ شده در صنعت قالیشویی است، یکی از مهمترین دلایل عدم استفاده از این دستگاه نیاز به جای بزرگ برای پیاده سازی است، به طور مثال اگر میخواهید از این دسگاه استفاده کنید برای پیاده سازی آن باید سمتی از سوله ی محل کار خود را فقط به این دستگاه اختصاص دهید و همین موضوع باعث منسوخ شدن و عدم استفاده از آن در کارخانه قالیشویی قالیشویی است.

اگر شماهم قصد ایجاد و راه اندازی کارخانه‌ی قالیشویی را دارید ولی نمی‌دانید که از کجا و چگونه باید شروع کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این مقاله را برای افزایش اطلاعات خود مطالعه کنید تا راهنمای خوبی برای آغاز کارتان باشد. برای مشاهده مقاله روی تصویر زیر کلیک کنید.

راهنمای تاسیس قالیشویی