قالیشویی شهرک غرب

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در شهرک غرب و حومه

قالیشویی شهرک غرب – انتخاب کردن و اعتماد کردن به یک شرکت قالیشویی معتبر و مجاز که خدمات قالیشویی با کیفیت و دقت بالا ارائه دهد، همیشه یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها برای سپردن فرش‌های خود برای شستشوی بوده است.

با گسترش قارچ گونه شرکت‌های قالیشویی غیر مجاز در سطح شهر انتخاب قالیشویی در شهرک غرب نیز همانند سایر محله ها و مناطق تهران نیز چالشی جدی بوده و خانوار های زیادی این چالش مهم رو در رو هستند. حال برای انتخاب قالیشویی شهرک غرب باید چه کرد؟

سایت قالیشویی ها با بررسی مجوز ها، نظرات کاربران و مشتریان قالیشویی در شهرک غرب اقدام به تهیه لیست و معرفی شرکت و خدمات قالیشویی شهرک غرب کرده است، در این بخش شما مشتریان عزیز میتوانید به تعدادی از شرکت‌های قالیشویی که دارای مجوز فعالیت از اتحادیه قالیشویان تهران بوده و از نظر سایر کاربران نیز خدمات با کیفیتی ارائه می دهند را بررسی و انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که مجموعه قالیشویی ها خدمات هیچ یک از این شرکت ها را تایید یا رد نمی کند و صرفا تحقیق و تفحص انجام شده بر اساس نظرات سایر کاربران بوده است. برای اطمینان بیشتر در رابطه با مجاز بودن قالیشویی، و یا قیمتی که برای ارائه خدمات به شما اعلام میکنند میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید و در نهایت انتخاب را با دقت کافی و بررسی همه ی مسائل مربوط انجام بدهید.

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی در شهرک غرب

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در شهرک غرب

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام ویژه شهرک غرب

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های تجریش با بهترین کیفیت.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

نقد و بررسی قالیشویی در شهرک غرب

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *