قالیشویی شرق تهران

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی شرق تهران | اگر شماهم ساکن محله ها و منطقه های شرق تهران باشید شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که به دنبال یک شرکت قالیشویی معتبر و مجاز جهت سپردن فرشهای خود برای شستشو بوده اید اما به نتیجه‌ی خوبی نرسیده باشید، ما در این بخش لیستی از شرکت‌های قالیشویی فعال در شرق تهران را که همگی دارای مجوز کسب و کار از اتحادیه قالیشویان تهران بوده را تهیه کرده ایم که مهمترین بخش این بخش نظردهی سایر کاربران در رابطه با شرکت های فعال در حوزه قالیشویی شرق تهران می‌باشد، توجه داشته باشید که مدیریت سایت قالیشویی ها هیچ کدام از شرکت‌های معرفی شده را تایید یا رد نمی‌کند، لطفاً در انتخاب قالیشویی دقت لازم را داشته باشید.

نکات مهم قبل از سفارش خدمات قالیشویی!

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در شرق تهران

قالیشویی شهاب

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شرق تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شرق تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شرق تهران.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شرق تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شرق تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی زیبا تهران

قالیشویی زیبا

قالیشویی زیبا تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شرق تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، سرویس دهی ویژه به سراسر تهران، ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان و خوشخواب و خدمات ترمیم و باز سازی انواع فرش

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شرق تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

مناطق مرتبط با قالیشویی شرق تهران

نقد و بررسی قالیشویی های شرق تهران

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

  • قالیشویی ساوین بهترینه.

    من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن کارشون خیلی تمیییزه همه جای تهران هم سرویس دارن به همه اینجاروپیشنهادمیکنم شمارش تو نت هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.