قالیشویی نیاوران

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در نیاوران و محله های مربوطه

قالیشویی نیاوران موضوع بحث در این بخش می‌باشد، شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در انتخاب قالیشویی در نیاوران مردد شده باشید، انتخاب یک قالیشویی معتبر نیازمند بررسی دقیق ویژگی مجموعه قالیشویی مد نظر است، که مهمترین این ویژگی ها مجاز بودن و عضو اتحادیه بودن آن قالیشویی نیاوران می باشد.

ما در این مقاله سعی کرده ایم تا شرکت‌های قالیشویی در نیاوران را که دارای مجوز فعالیت در تهران می باشد را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم، در این لیست شرکت هایی که در محله نیاوران سرویس دهی دارند را به شما معرفی خواهیم کرد، توجه داشته باشید که این وبسایت هیچ یک از قالیشویی های معرفی شده در این بخش را نه تایید و نه رد خواهد کرد. سایت قالیشویی ها با توجه به نظرات گسترده کاربران و استعلام این شرکت ها از اتحادیه قالیشویی تهران اقدام به تهیه لیست و معرفی این شرکت ها کرده است. خواهشمند است شما نیز برای انتخاب قالیشویی نیاوران معیار هایی همچون نظرات کاربران، بررسی خدمات، پرسجو و … را در نظر بگیرید تا یک قالیشویی با کیفیت را برای ارائه خدمات انتخاب کنید.

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی در نیاوران

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در نیاوران

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام ویژه نیاوران

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های تجریش با بهترین کیفیت.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

اگر اقدام به شستشوی فرش های خود کرده اید و به دنبال یک قالیشویی در نیاوران هستید به خاطر داشته باشید که هیچوقت فرش های خود را به  قالیشویان غیر مجاز و مبتدی نسپارید، زیرا اگر با بی توجهی فرش خود را به قالیشویان غیر مجاز بسپارید، اتحادیه هیچگونه داوری بین شما و قالیشویی غیر مجاز نخواهد کرد و شما نیز نمیتوانید شکایتی از مجموعه قالیشویی کرده و به دنبال حق باشید، پس بهتر است قبل از انتخاب قالیشویی به مجاز بودن و یا غیر مجاز بودن آن توجه داشته باشید تا فرش های خود را با خیالی راحت برای شستشوی به قالیشویی در نیاوران بسپارید.

نقد و بررسی قالیشویی در نیاوران

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.