طراحی سایت قالیشویی

طـراحی اختصاصی سایت بـرای شــرکت قالیشویی شما با آفر های ویژه با بیش از ۷۰ نمونه کار طراحی سایت قالیشویی در سراسر کشور از جمله: تهران، کرج، مشهد رشت، کرمانشاه، یزد و ..

طراحی سایت همانند تاسیس دفتر ایـنترنتی بــرای کسب و کـــــار شما می‌باشد

کاملا ریسپانسیو

طراحی وبسایت به صورت واکنشگرا (ریسپانسیو) جهت نمایش با تمام جزئیت در همه صفحه‌های نمایش ازجمله موبایل و تبلت.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت به صورت کاملاً اختصاصی طبق درخواست مشتری، پیاده سازی کلیه نیازهای مشتری بر روی وبسایت با بهترین قیمت.

سئو و بهینه سازی

بهینه سازی وبسایت و افزایش ورودی و جایگاه سایت در نتایج جستجوی گوگل با برنامه زمانی تولید محتوا و تبلیغات، لینک یک گوگل شما باشید!

چرا باید برای کسب و کار خود سایت طراحی کنیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از تلفن های همراه، تبلت و نوت بوک ها و سهولت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت در سراسر کشور، یکی از مهمترین فاکتور های افزایش وبسایت های متعدد شده است.

کاربران به دنبال اطلاعات بروز میگردند و وبسایت ها برای نمایش اطلاعات مورد نیاز کاربر با یکدیگر مسابقه می دهند. اگر شما هم کسب و کار و یا اطلاعاتی دارید که که کاربر به دنبال آن میگردد بدون لحظه ای تردید “همین امروز دفتر کار اینترنتی خود را تاسیس کنید”. شما می توانید با ساخت یک وبسایت برای کسب و کار خود، محله کسب خود را گسترش دهید و هر روز مشتریان جدید تر و افراد متخصص در حوزه ی فعالیت خود را ملاقات کنید و قرارداد های جدید ثبت کنید. اما ابتدا باید قبل از هر چیزی صبر و حوصله کافی داشته باشید.

طراحی سایت فقط آغاز این ماراتون غول پیکر می باشد، شما تازه وارد این مسابقه شده اید و باید تلاش کنید تا از سایر شرکت کننده ها عقب نمانید!

رقیب های شما نیز مانند شما اقدام به طراحی سایت برای کسب و کار خود کرده و همگی برای نمایش در صفحه های جستجوی گوگل تلاش میکنند. شاید برایتان سوال شود که شما که تخصصی در این زمینه نداشته و مطمئناً در این ماراتون بازنده خواهید بود، اما اصلا اینطور نیست افراد و شرکت هایی مانند “تیم طراحی سایت دال” آماده ارائه خدمات طراحی سایت و سئو میباشند که با قراردادی فعالیت سایت شمارا ادامه میدهند و به نوعی به جای شما در این ماراتن تلاش میکنند و به سایت شما اعتبار داده و آن را در بین ۱۰ جستجوی برتر گوگل بالا می آورند. سعید رضاپور عضو تیم طراحی و بهینه سازی سایت دال، آماده ارائه خدمات طراحی سایت و سئو با رزومه ای قوی در این حوزه آماده ارائه خدمات به شما مشتری عزیز می باشد. در این وبسایت شما میتوانید به برخی از نمونه کارهای طراحی و سئو بنده دسترسی داشته و مارا قضاوت کنید.

برخی از مشتریان ما

الو قالیشویی تهران
قالیشویی ماژیک
قالیشویی گل ابریشم

نمونه کارها

در این بخش برخی از نمونه کارهای طراحی سایت و سئو که توسط تیم طراحی سایت قالیشویی‌ها (طراحی سایت دال) انجام شده را مشاهده می‌کنید.

قالیشویی محتشم کاشان تهران

طراحی و سئو سایت قالیشویی محتشم کاشان از مرداد ماه ۱۳۹۸ تا کنون.

طراح سایت قالیشویی شربت اوغلی

قالیشویی شربت اوغلی تهران

طراحی و سئو سایت قالیشویی شربت اوغلی از مرداد ماه ۱۳۹۶ تا شهریور ماه ۱۳۹۹.

قالیشویی بانو کرج

طراحی و سئو سایت قالیشویی بانو کرج از شهریور ماه ۱۳۹۸ تا کنون.

قالیشویی گل ابریشم تهران

طراحی و سئو سایت قالیشویی گل ابریشم تهران شروع کار از تیر ماه ۱۳۹۸ تا کنون.

الو قالیشویی تهران

طراحی و سئو سایت الو قالیشویی تهران شروع کار از اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ تا کنون.

قالیشویی ماژیک تهران

طراحی و سئو سایت قالیشویی ماژیک تهران شروع کار از فروردین ماه ۱۳۹۸ تا کنون.

مشاهده همه

نمونه کارها

برای مشاهده همه نمونه کارهای طراحی سایت قالیشویی روی لینک زیر کلیک کنید.