مبل شویی کرج

معرفی شرکت‌ها و خدمات مبل شویی در کرج

مبل شویی کرج یکی از خدمات شرکت‌های قالیشویی در کرج است که ما در این بخش سعی کرده‌ایم با استفاده از نظرات کاربران، تجربه شخصی، بررسی مجاز و یا غیر مجاز بودن آن‌ها، بررسی قیمت خدمات و تجهیزات آن‌ها را معرفی و رتبه بندی کنیم تا کار شما مشتریان برای انتخاب مبل شویی در کرج ساده تر شود. برای انتخاب مبل شویی کرج باید به نکات مهمی توجه کنید که در این بخش به صورت تیتروار به آن‌ها اشاره ای خواهیم داشت.

مبل شویی کرج و راه های انتخاب بهترین مبل شویی

برای انتخاب مبل شویی در کرج باید کمی وقت و حوصله به خرج دهید تا از نتیجه و خروجی کار رضایت داشته و برای مبل شویی هزینه‌ی بیهوده نکرده باشید. قبل از انتخاب باید توجه داشته باشید که قالیشویی یا مبل شویی در کرج که انتخاب می‌کنید مجاز بوده و عضو اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان استان البرز هست یا خبر.

مجاز بودن مبل شویی دو ویژگی مهم دارد، که اولی ارائه خدمات هم نرخ اتحادیه بوده و قیمت بالاتر از نرخ مصوب نخواهد بود و مهمتر از قیمت امکان ثبت شکایت از مبل شویی های مجاز خواهد به طوری که اگر شما از ارائه خدمات آن‌ها ضایت نداشتید می‌توانید به سادگی از آنها در اتحادیه قالیشویان کرج شکایت کرده و پیگیر حق و حقوق خود شوید.

دومین نکته مهم برای انتخاب مبل شویی کرج خواندن نظرات و بازخورد های مشتریان است، ابتدا صفحه مبل شویی مورد نظر خود را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و نظرات و دیدگاه های مشتریان آن‌ها را بررسی و مطالعه کنید. از دوستان و آشنایان خود نیز درباره خدمات مبل شویی در کرج و شرکت هایی که مبلمان خود را برای خشکشویی به آن سپرده اند سوال کنید.

تبلیغات

مبل شویی بانو
مبل شویی خوشنام

لیست شرکت‌های مبل شویی کرج

مبل شویی بانو کرج

مبل شویی بانو کرج

مبلشویی تخصصی و حرفه ای بانو ارائه خدمات خشکشویی مبلمان در سراسر استان البرز و شهر کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و فرش فروشان استان البرز.

مبل شویی کرج

مبل شویی کرج

مبل شویی کرج ارائه دهنده کلیه خدمات خشکشویی انواع مبلمان‌های مسکونی، اداری، سینماها، سمینارها، رستوران‌ها، کافه‌ها و … در محل با قیمتی استثنایی.

مبل شویی مرکزی کرج

مبل شویی مرکزی کرج

مبل شویی مرکزی کرج به عنوان قدیمی ترین کارخانه قالیشویی و مبل شویی در کرج، ارائه خدمات خشکشویی انواع مبلمان در محل بدون ریزش آب با دستگاه مخصوص.

قالیشویی و مبل شویی خوشنام کرج

مبل شویی خوشنام کرج

مبل شویی خوشنام کرج با چند شعبه فعال در سراسر استان البرز؛ سریع ترین سرویس دهی خدمات خشکشویی مبلمان در کرج را با خوشنام تجربه کنید

مبل شویی چلسی کرج

مبل شویی چلسی کج

مبل شویی چلسی کرج ارائه دهنده خدمات خشکشویی مبلمان در محل با استفاده از دستگاه رادکتور آلمانی و شامپو درجه یک ایرانی برای تمیزی و لطافت مبل شما.

مبل شویی پارسیان کرج

مبل شویی پارسیان

مبل شویی پارسیان کرج سرویس دهی خدمات مبل شویی در سراسر کرج، خشکشویی تخصصی انواع مبلمان های راحتی، استیل؛ چرمی و … در محل.

تبلیغات

مبل شویی مرکزی
مبل شویی ایده آل

مبل شویی کرج و خدمات مبل شویان

شرکت های مبلشویی کرج ارائه دهنده دسته ای از خدمات با نام خشکشویی در محل می باشد، این خدمات شامل خشک شویی در محل جهت نظافت و شستشوی انواع مبلمان، صندلی، کوسن، خوشخواب، تاتامی، موکت و انواع فرش ماشینی و دستبافت می باشد.

خشکشویی در محل با استفاده از دو دستگاه صورت می‌پذیرد که ابتدا با استفاده از دستگاه مکش کلیه گرد و غبار های داخل مبلمان کشیده شده و مبلمان عاری از هرگونه گرد و غبار می شود، پس از آن مبل شما با دستگاه رادکتور و مواد شوینده مخصوص نسبت به جنس پارچه شستشوی داده خواهد شد و در مرحله‌ی آخر با استفاده از دستگاه مکش آب و رطوبت موجود در مبل نیز کشیده شده و مبلمان شما تمیز شده و حدودا ۲ الی ۳ ساعت پس از شستشو اماده استفاده خواهد بود.


خدمات مبل شویی کرج ویژه منازل مسکونی

بیشترین استفاده از شرکت های مبلشویی در کرج را منازل مسکونی دارند و مبلمان خود را به شرکت های مبلشویی می سپارند تا مبلمان آنها تمیز و معطر شود. اما خیلی از خانوار اطلاع ندارند که شرکت های مبل شویی علاوه بر خشکشویی مبل، خدمات خشکشویی خوشخواب، موکت و فرش در محل نیز انجام می دهد که کلیه مراحل خشکشویی مطابق مراحل یاد شده می باشد.مبل شویی کرج
مبل شویی کرج


خدمات مبل شویی ویژه رستوران ها، کافه ها و تالارها

اگر شما هم صاحب رستوران، کافه و یا تالار هستید باید در نظر داشته باشید که نظافت و تمیزی در کسب و کار شما جزو اولین و برترین اولویت ها برای مشتری می باشد و به دلیل رفت و آمد های مشتریان صندلی ها و مبلمان شما نیز نیاز به نظافت منظم دارند، و شما نیز می توانید مبلمان و صندلی های خود را با قراردادی توافقی با شرکت های مبلشویی یاد شده جهت نظافت به آن‌ها بسپارید.


خدمات مبلشویی ویژه سینما ها و سالن های آمفی تئاتر

همیشه هنگام مشاهده فیلم و تئاتر برخی از بینندگان از تنقلات، نوشیدنی و خوراکی جهت سرگرمی استفاده می‌کنند و در خیلی از موارد این تنقلات و خوراکی ها بر روی صندلی ریخته و لکه های چربی و کثیفی های زیادی از خود جای می‌گذارد، شرکت های مبلشویی کرج برای نظافت صندلی های سینما و آمفی تئاتر ها نیز خدمات ارائه می دهند و طبق قراردادی توافقی اقدام به خشکشویی صندلی ها می کنند.

ویدیو خشکشویی مبلمان در محل

نکاتی برای افزایش طول عمر مبلمان

امروزه مبلمان به عنوان یکی از مهمترین المان‌های دکوراسیون منزل محسوب می‌شود و استفاده از آن در چیدمان منزل روز به روز رو به افزایش است. با توجه به افزایش شدید قیمت مبلمان منطقی ترین راه برای کم کردن هزینه های اضافی نگهداری از مبلمان به صورت اصولی می‌باشد.

نگهداری و افزایش طول عمر مبلمان نیز نیازمند اصول و قواعدی می باشد که شما میتوانید با رعایت اصولی این قواعد همیشه بدون اینکه از کاور مبل استفاده کنید از تمیزی و درخشندگی مبلمان خود لذت ببرید. در این بخش برخی از قواعد نگهداری اصولی مبل در منزل را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.


استفاده از جاروبرقی

هربار که برای جارو کردن منزل از جارو برقی استفاده می‌کنید پس از اتمام کار جاروی منزل  با استفاده از سری های مخصوص نظافت مبلمان که در بدنه جارو برقی تعبیه شده است گرد و غبار موجود در سطح پارچه مبلمان را تمیز کنید، سعی کنید گوشه ها و بین دوخت های پارچه مبل را با دقت کامل جارو کنید تا کلیه گرد و غبار های موجود در روی پارچه و داخل بافت پارچه به صورت کامل تمیز شوند.

این عمل باعث افزایش عمر پارچه مبلمان شما می شود زیرا گرد و غبار به مرور زمان بافت پارچه را سست کرده و پارچه کیفیت خود را از دست میدهد و باعث پارگی، از دست دادن رنگ و … خواهد شد.


دور نگهداشتن از نور خورشید

مبلمان خود را همیشه دور از نور خورشید نگهدارید، تابش نور مستقیم خورشید باعث فرسوده شدن بافت پارچه شده و در بیشتر موارد پارچه مبل دوست داشتنی شما تغییر زنگ داده و کیفیت روز اول را نخواهد داشت. همچنین نور خورشید باعث افت کیفیت پارچه و پارگی پارچه می شود، همچنین علاوه بر تاثیر مستقیم بر کیفیت پارچه مبلمان شما نور مستقیم خورشید به اسنفج مبل شما نیز اسیب می رساند.


لکه هارا بلا فاصله پاک کنید!

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که چای، قهوه، نوشیدنی و … بر روی مبلمان شما ریخته و باعث ایجاد لکه بر روی آن شود، اگر لکه را به حال خود رها کنید و بعدا اقدام به پاک کردن آن کنید علاوه بر سخت پاک شدن لکه؛ رنگ پارچه مبل شما نیز تغییر رنگ داده و از کیفیت آن کاسته خواهد شد و مبل دوست داشتنی شما آن جلوه جذاب اولیه خود را از دست خواهد داد. برای مشاهده روش های صحیح حذف لکه از روی مبل به بخش آموزش های سایت قالیشویی ها مراجعه کنید. بخشی از لکه هایی که احتمال دارد بر روی مبل شما ایجاد شود و باید فورا اقدام به پاک کردن آنها کنید به شرح زیر است:


  1. پاک کردن اسلایم از روی مبل
  2. پاک کردن انواع لکه از مبل چرم
  3. پاک کردن لکه چای از روی مبل
  4. پاک کردن لکه قهوه از روی مبل
  5. پاک کردن آب انار از روی مبل
  6. پاک کردن لکه آلبالو از روی مبل
  7. پاک کردن لکه چربی از روی مبل

نقد و بررسی شرکت های مبل شویی کرج

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات مبل شویی و شرکت‌هایی که تا کنون خدمات مبل شویی به شما ارائه دهده اند را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات مبل شویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

۳ دیدگاه‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *