قالیشویی غرب تهران

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی غرب تهران | در این بخش لیست قالیشویی های مجاز و فعال در غرب تهران به شما همشهریان عزیز ساکن در محله های غرب تهران معرفی خواهد شد. لیست قالیشویی هایی که در این مقاله به شما همشهریان عزیز معرفی میکنیم با تحقیق و پرس و جو توسط: مدیریت سایت قالیشویی ها آمادگی خود را برای سرویس دهی در سراسر محله های غرب تهران اعلام کرده اند. شرکت‌های قالیشویی معرفی در این بخش همگی دارای مجوز کسب و کار از اتحادیه قالیشویان تهران می‌باشند. لیست قالیشویی ها بر اساس حروف الفبا بوده است. این سایت خدمات هیچ قالیشویی را تایید و یا تکذیب نخواهد کرد.

نکات مهم قبل از سفارش خدمات قالیشویی!

تبلیغات

قالیشویی پاکمهر
قالیشویی ستارخان

لیست قالیشویان فعال در غرب تهران

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های غرب تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در غرب تهران.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های غرب تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های غرب تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی زیبا تهران

قالیشویی زیبا

قالیشویی زیبا تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق غرب تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه غرب تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های غرب تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

قالیشویی مادر

کارخانه قالیشویی مادر، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های غرب تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

مناطق مرتبط با قالیشویی غرب تهران

نقد و بررسی قالیشویی های غرب تهران

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

۷ دیدگاه‌

  • قالیشویی زمرد یکی از قالیشویی های قدیمی خوب تهرانه ما ساکن شهرک ولیعصر هستیم خیلی راضی هستیم از این شرکت گفتم به دوستان هم پیشنهاد بدم که شماهم باهاشون کار کنید

  • قالیشویی هایی که معرفی کردید عالی هستند غیر از دو مورد که نمیدونم صلاح باشه اسم ببرم یانه. اما کاش بیشتر این قالیشویی ها نقد و بررسی بشن.

  • قالیشویی ماژیک رو به همه پیشنهاد میکنم منظم ترین قالیشویی تهران هستف جالب هست که من تماس گرفتم باهاشون گفتن که ظرفیت پذیرش امروزشون پر هست و من رو انداختن تو نوبت فردا و این خیلی مهمه که ی قالیشویی بیش از ظرفیتش کار نگیره تا کار رو به نحو احسن انجام بده، خلاصه اینکه من ۳ تا فرش ۶ متری دستبافت داشتم با بهترین کیفیت شستن و کاملا راضی ام از سفارشم، سالهاست با قالیشویی ماژیک کار میکنم و ظیفه ی خودم دونستم این قالیشویی رو به همه معرفی کنم.

  • توی این لیستی که ارائه کردید ما با قالیشویی گل ابریشم قبلا کار کردیم و به خاطر کیفیت کارشون مشتریشون شدیم و متاسفانه شرکتهایی که نام بردید رو باهاشون کار نکردم تا بتونم نقدشون کنم.

  • من چند سالی هست که با قالیشویی ماژیک کار میکنم، انصافا همیشه فرشهامون رو فوق العاده تمیز کردن و همیشه از کارشون رضایت داشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.