قالیشویی قلهک

لیست شرکت‌ها و دفاتر قالیشویی در قلهک و حومه

محله قلهک به عنوان یکی از محله ای خوش آب و هوای  منطقه ۳ واقع در شمال تهران است، این محله دارای بیش از ۵ مرکز خرید با دسترسی محلی فوق العاده از جمله: مترو، ارتباط از شرق به خیابان دروس و از جنوب به ظفر نشان از ایده آل بودن این محله جهت سکونت خانوار است.

با افزایش زندگی شهر نشینی، مجتمع‌ها و آپارتمان‌ها نیز افزایش می‌باید و همین موضوع باعث افزایش نیاز خانوار به شرکت‌های خدماتی را در بر دارد، یکی از این شرکت های خدماتی که هر خانواری هر سال یک یا دوبار برای ارائه خدمات به آنها نیاز پیدا می‌کنند قالیشویی در قلهک است، انتخاب یک قالیشویی مجاز و معتبر که نزدیک محله قلهک باشد یکی از مهمترین دغدغه های والدین برای شستشوی فرش انتخاب یک قالیشویی معتبر است که اطلاعاتی برای بررسی و انتخاب آنها ندارد. ما در این مقاله سعی کرده ایم با زبانی ساده به شما توضیح دهیم که چگونه یک شرکت معتبر قالیشویی در قلهک را انتخاب و فرش‌های خود را برای شستشو به قالیشویی قلهک بسپارید.

ویژگی های بارز قالیشویی در قلهک چه باید باشد؟

همانطور که گفته شد سپردن فرش برای شستشوی یکی از مهمترین دغدغه های مادر ها و پدر ها بوده و همیشه در انتخاب یک قالیشویی معتبر برای شستشوی فرش های خود مردد بوده اند، اما چطور باید با خیالی آسوده به یک شرکت قالیشویی اعتماد کرده و فرش‌ها، مبلمان، موکت و … خود را برای شستشو به آنها بسپاریم؟ پاسخ این پرسش خیلی ساده است، درباره قالیشویی که انتخاب کرده اید تحقیق کنید!

قالیشویی قلهک نیز جزو سایر شرکت‌های خدماتی در قلهک معایب و مزایایی دارند که شما به عنوان مصرف کننده و مشتری باید نقاط ضعف و قوت آنها را شناسایی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. در این بخش به برخی از ویژگی های بارز یک قالیشویی خوب به صورت خلاصه اشاره خواهیم کرد که راهنمای شما در انتخاب قالیشویی خوب در قلهک باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های قالیشویی قلهک مجاز بودن آن است، اگر قالیشویی مورد نظر شما عضو اتحادیه قالیشویان باشد خیال شمارا نسبت به صدمات احتمالی راحت تر کرده و اگر هنگام شستشو و حمل و نقل توسط قالیشویی صدمه ای به فرش وارد شود اتحادیه ورود کرده و شکایت شمارا پیگیری خواهد کرد، در غیر اینصورت شما هیچ شکایتی از قالیشویی غیر مجاز نمی‌توانید داشته باشید.

دومین ویژگی قالیشویی در قلهک داشتن دفتر کار در نزدیکی محله قلهک است، برای اطمینان از این مورد شما می‌توانید اطلاعات دفتر کار شرکت مورد نظر را از اتحادیه جویا شوید، (قالیشویان مجاز باید محل استقرار دفتر را به اتحادیه اعلام کنند در غیر اینصورت مجوز آتها معلق خواهد شد) حتی می‌توانید با یک جستجوی ساده از محل دفتر قالیشویی مورد نظر اطلاعات کافی را کسب کید.

سومین ویژگی مهم قالیشویی قلهک قیمت اعلام شده‌ی آنها است که شما می‌توانید قیمت اعلام شده توسط قالیشویی قلهک را با نرخ نامه مورد تایید اتحادیه قالیشویان تهران مقایسه کنید.

نمایش کامل متننمایش کمتر

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی قلهک

در این بخش نکات مهمی را مشاهده خواهید کرد که قبل از ثبت سفارش مهم است که آنها را مطالعه کرده و اطلاعات کافی راجب آن داشته باشید. برای مشاهده و خواندن مقالات بر روی آنها کلیک کنید تا به صفحه مقاله هدایت شوید.

تبلیغات

قالیشویی ستارخان
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در قلهک

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام ویژه قلهک

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های قلهک با بهترین کیفیت.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

نحوه تشخیص  مجاز و غیر مجاز بودن قالیشویی در قلهک

برای بررسی مجاز و یا غیر مجاز بود قالیشویی قلهک مراحل و راه های متعددی وجود دارد که در این بخش به برخی از این روش ها اشاره خواهیم کرد، برای شروع می‌توانید اطلاعات و لیستی که از قالیشویان مجاز تهران تهیه کرده ایم را در وبسایت ما  مشاهده کنید برای اینکار کافیست مقاله لیست قالیشویان مجاز تهران در وبسایت ما و یا استعلام از سایت اتحادیه  و یا تماس با شماره تلفن های اتحادیه قالیشویی مورد نظر را استعلام کنید.

تشخیص قالیشویی های مجاز و غیر مجاز بسیار ساده است، همانطور که توضیح دادیم با تماس تلفنی و یا استعلام از لیست قالیشویان مجاز و سایت اتحادیه می‌توانید به مجاز و یا غیر مجاز قالیشویی قلهک پی ببرید، اگر موفق نشید از راه های بالا به جواب برسید حتما آدرس وبسایت قالیشویی مورد نظر را پیدا کنید و در بخش صفحه درباره ما وبسایت به دنبال تصویر مجوز بگردید، هنگام تماس از اپراتور بخواهید که تصویر مجوز را برای شما ارسال کند، قالیشویان مجاز همگی دارای فاکتور و رسید جهت جمع آوری فرش هستند که طبق الزام اتحادیه شماره مجوز نیز باید در رسید تحویل شده به شما نیز وجود داشته باشد.

قالیشویی در قلهک

نقد و بررسی قالیشویی در قلهک

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.