قالیشویی جنوب تهران

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در جنوب تهران

قالیشویی جنوب تهران | در این لیست شرکت‌های معتبر در حوزه قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش فعال در منطقه و محله های جنوب تهران که همگی به صورت مجاز و دارای مجوز فعالیت تحت نظر اتحادیه قالیشویان تهران فعالیت داشته معرفی می‌شوند. اگر شما هم شرکتی در حوزه فعالیت قالیشویی جنوب تهران دارید می‌توانید با درخواست از مدیریت و یا ثبت آگهی رایگان و معرفی خدمات خود در جنوب تهران به لیست زیر اضافه شوید. کاربران گرامی در نظر داشته باشید که شرکت‌های معرفی شده در این صفحه فقط با ارائه مجوز کسب و کار خود معرفی شده اند و این سایت هیچگونه نظارتی بر شرکت‌های نامبرده در این بخش نداشته و شعار های تبلیغاتی آنها را نه تایید نه رد می‌کند.

نکات مهم قبل از سفارش خدمات قالیشویی!

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در جنوب تهران

قالیشویی شهاب

قالیشویی شهاب ، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه جنوب تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های جنوب تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در جنوب تهران.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های جنوب تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های جنوب تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی زیبا تهران

قالیشویی زیبا

قالیشویی زیبا تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق جنوب تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، سرویس دهی ویژه به سراسر تهران، ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان و خوشخواب و خدمات ترمیم و باز سازی انواع فرش

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های جنوب تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

مناطق مرتبط با قالیشویی جنوب تهران

نقد و بررسی قالیشویی های جنوب تهران

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *