قالیشویی دزاشیب

لیست شرکت‌ها و دفاتر قالیشویی در دزاشیب و حومه

محله دزاشیب یکی از محله‌های شمال تهران است که از دو قسمت شمالی و جنوبی که دزاشیب بالا و دزاشیب پایین نیز می‌گویند تشکیل شده است. محله دزاشیب یکی از محله های شمیران بوده و نسبت به موقعیت جغرافیایی خود آب و هوای پاک و سالم نسبت به مراکز تهران و سایر محله های تهران نیز دارد، محله دزاشیب از شمال به جماران و نخجوان، از جنوب به تپه قیطریه، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به چیذر و فرمانیه محدود می‌شود. (ویکی پدیا)

قالیشویی در دزاشیب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

کثیف بودن فرش علاوه بر چهره ناخوش‌آیند آن، یکی از بزرگترین منابع میکروب‌ها و انواع ویروس‌ها در منزل شما است، با هر قدم بر روی فرش کثیف حجم یسیار زیادی از گرد و غبار و ذرات ریز بر هوا معلق شده و شما با تنفس این ذرات در طولانی مدت مشکلات تنفسی را تجربه خواهید کرد، بهترین راه برای جلوگیری از این نوع بیماری‌ها نگهداری منظم و مرتب از فرش‌ها، نظافت و جارو کشیدن متداوم و از همه مهمتر شستشوی منظم فرش‌ها می‌باشد.

در انتهای این صفحه راه‌ها و روش های اصولی نگهداری فرش دستبافت را به صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد، اما در این بخش می‌خواهیم به معرفی قالیشویی در دزاشیب بپردازیم و لیست شرکت های خدماتی مجاز و معتبر شستشوی فرش که خدمات قالیشویی دزاشیب را ارائه می‌دهند را بررسی و به شما کاربران گرامی معرفی کنیم، تا برای انتخاب قالیشویی دزاشیب به مشکل بر نخورده و بهترین انتخاب خدمات شستشوی فرش و قالیشویی در دزاشیب را داشته باشید.

مطمئن شوید که قالیشویی مجاز باشد

مجاز بودن شرکت قالیشویی انتخابی شما در محله دزاشیب یکی از مهمترین نکته های انتخاب قالیشویی در دزاشیب است، مورد های فراوان شکایت در همین وبسایت داشته ایم که مشتریان فرش های خود را به قالیشویان غیر مجاز سپرده و علاوه بر تمیز نشدن فرششان پارگی های زیادی در فرش خود مشاهده کرده‌اند، برای شکایت از قالیشویی مذکور به اتحادیه قالیشویان تهران مراجعه کرده و پاسخی دریافت نکرده اند، دلیل عدم پیگیری شکایت توسط اتحادیه غیر مجاز بودن قالیشویی مورد نظر بوده و مشتریان به هیچ عنوان مسیری برای شکایت از قالیشویی مورد نظر را پیش روی خود ندیده و مجبور به تقبل خسارت سنگینی (از دست دادن فرش دوست داشتنی‌شان) خواهند بود.

در پاراگراف نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی دزاشیب لیست قالیشویان مجاز تهران را مشاهده می‌کنید، با کلیک کردن بر روی باکس مورد نظر به صفحه قالیشویان مورد نظر هدایت خواهید شد، قبل از سفارش خدمات قالیشویی حتما از مجاز و یا غیر مجاز بودن قالیشویی دزاشیب مطمئن شوید تا خیالتان بابت سپردن فرش‌ها به قالیشویی دزاشیب راحت باشد.

نمایش کامل متننمایش کمتر

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی دزاشیب

در این بخش نکات مهمی را مشاهده خواهید کرد که قبل از ثبت سفارش مهم است که آنها را مطالعه کرده و اطلاعات کافی راجب آن داشته باشید. برای مشاهده و خواندن مقالات بر روی آنها کلیک کنید تا به صفحه مقاله هدایت شوید.

لیست شرکت های مجاز قالیشویی دز دزاشیب

شرکت های معرفی شده در این بخش همگی مجاز بوده و فعالیت آنها زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان تهران بوده و شما می‌توانید باخیال راحت فرش‌های خودرا برای شستشوی به قالیشویی های موجود در لیست زیر بسپارید.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در دزاشیب

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی و مبل شویی خوشنام کرج

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های قلهک با بهترین کیفیت.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

روش های نگهداری و افزایش طول عمر فرش

یکی از مهمترین روش‌های افزایش طول عمر انواع فرش، رفع فوری لکه‌ها و کثیفی‌ها از روی فرش است، به این صورت که اگر لکه چای، آبمیوه، خون و …. بر روی فرش شما به وجود آمده بلافاصله با استفاده از دستمال حوله ای سفید رنگ اقدام به تمیز کردن لکه مورد نظر کنید، زیرا رها کردن لکه به حال خودش باعث می‌شود که لکه به عمق بافت فرش شما نفوذ کرده و حذف کردن آن کاری به مراتب دشوار تر از لکه تازه خواهد بود.

دومین موضوع مهم برای افزایش طول عمر فرش شما نظافت و جارو کشیدن ممتد و منظم فرش دوست داشتنی شماست، جارو کشیدن فرش بستگی به شرایط محیطی منزل مسکونی شما دارد، اگه گرد و غبار زیادی در خانه و محل زندگی خود مشاهده می‌کنید، حتما فرش های خود را هر سه روز یکبار با جارو برقی تمیز کنید، نحوه صحصح استفاده از جارو برقی برای نظافت فرش نیز به صورت کشیدن جارو برقی در دو مسیر بالا به پایین و چپ به راست فرش است، فرایند جارو کشی را یکبار موافق و مخالف خواب فرش انجام دهید تا نهایت نظافت را انجام داده و فرش خود را عاری از هرگونه گرد و غبار کنید، فراموش نکنید که قدرت مکش جاروبرقی خود را به بالاترین درجه قرار بدهید.

قالیشویی دزاشیب

نقد و بررسی قالیشویی در دزاشیب

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *