مبل شویی تهران

معرفی شرکت‌ها و خدمات مبل شویی در تهران

مبل شویی تهران | نظافت و تمیزی مبلمان ارتباط مستقیم با زیبایی بیشتر آنها، افزایش طول عمر پارچه آن و رنگ پارچه مبل دارد. بهترین روش برای نظافت مبلمان سپردن خدمات به شرکت های مبل شویی می‌باشد، انتخاب شرکت مبلشویی یکی از مهمترین دغدغه های خانوار برای نظافت و شستشوی مبلمان می‌باشد.

ما در این سایت سعی کرده ایم شرکت‌های معتبر و مجاز مبل شویی در تهران را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم. هدف از ایجاد این بخش معرفی شرکت ها و دفاتر ارائه دهنده خدمات مبل شویی تهران، نمایش راه های ارتباط با شرکت های مبلشویی، نقد و بررسی خدمات شرکت های مبل شویی در تهران می‌باشد، شرکت های لیست شده در این بخش با بررسی ها و نظرسنجی های کاربران انتخاب شده و به شما معرفی می شوند.

تبلیغات

قالیشویی ستارخان
مبل شویی پاشا

لیست شرکت‌های مبل شویی تهران

قالیشویی خوشنام

مبل شویی خوشنام تهران

مبلشویی تخصصی و حرفه ای خوشنام تهران با ارائه ضمانت خدمات مبلشویی، استفاده از بهترین مواد و پیشرفته ترین ماشین آلات با قیمتی منصفانه و رقابتی.

مبل شویی

مبل شویی ارزان و تخصصی پاشا

مبل شویی ارزان و تخصصی پاشا، ارائه بهترین خدمات مبل شویی در محل، سرویس دهی به سراسر محله ها و خیابان های شمال، جنوب و غرب تهران در سریع ترین زمان ممکن.

قالیشویی گل ابریشم

مبل شویی گل ابریشم

مبل شویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات خشکشویی مبلمان و خوشخواب با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

الو قالیشویی تهران

مبل شویی الوقالیشویی

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات مبل شویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی شاهی تهران

مبل شویی شاهی تهران

کارخانه مبل شویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات مبل شویی، رفوگری و ترمیم و خدمات قالیشویی.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

مبل شویی تهران و خدمات مبل شویان

شرکت های مبلشویی تهران ارائه دهنده دسته ای از خدمات با نام خشکشویی در محل می باشد، این خدمات شامل خشک شویی در محل جهت نظافت و شستشوی انواع مبلمان، صندلی، کوسن، خوشخواب، تاتامی، موکت و انواع فرش ماشینی و دستبافت می باشد.

خشکشویی در محل با استفاده از دو دستگاه صورت می‌پذیرد که ابتدا با استفاده از دستگاه مکش کلیه گرد و غبار های داخل مبلمان کشیده شده و مبلمان عاری از هرگونه گرد و غبار می شود، پس از آن مبل شما با دستگاه رادکتور و مواد شوینده مخصوص نسبت به جنس پارچه شستشوی داده خواهد شد و در مرحله‌ی آخر با استفاده از دستگاه مکش آب و رطوبت موجود در مبل نیز کشیده شده و مبلمان شما تمیز شده و حدودا ۲ الی ۳ ساعت پس از شستشو اماده استفاده خواهد بود.


خدمات مبل شویی تهران ویژه منازل مسکونی

بیشترین استفاده از شرکت های مبلشویی در تهران را منازل مسکونی دارند و مبلمان خود را به شرکت های مبلشویی می سپارند تا مبلمان آنها تمیز و معطر شود. اما خیلی از خانوار اطلاع ندارند که شرکت های مبل شویی علاوه بر خشکشویی مبل، خدمات خشکشویی خوشخواب، موکت و فرش در محل نیز انجام می دهد که کلیه مراحل خشکشویی مطابق مراحل یاد شده می باشد.


خدمات مبل شویی ویژه رستوران ها، کافه ها و تالارها

اگر شما هم صاحب رستوران، کافه و یا تالار هستید باید در نظر داشته باشید که نظافت و تمیزی در کسب و کار شما جزو اولین و برترین اولویت ها برای مشتری می باشد و به دلیل رفت و آمد های مشتریان صندلی ها و مبلمان شما نیز نیاز به نظافت منظم دارند، و شما نیز می توانید مبلمان و صندلی های خود را با قراردادی توافقی با شرکت های مبلشویی یاد شده جهت نظافت به آن‌ها بسپارید.


خدمات مبلشویی ویژه سینما ها و سالن های آمفی تئاتر

همیشه هنگام مشاهده فیلم و تئاتر برخی از بینندگان از تنقلات، نوشیدنی و خوراکی جهت سرگرمی استفاده می‌کنند و در خیلی از موارد این تنقلات و خوراکی ها بر روی صندلی ریخته و لکه های چربی و کثیفی های زیادی از خود جای می‌گذارد، شرکت های مبلشویی تهران برای نظافت صندلی های سینما و آمفی تئاتر ها نیز خدمات ارائه می دهند و طبق قراردادی توافقی اقدام به خشکشویی صندلی ها می کنند.

فیلم خشکشویی مبلمان در محل

مبل شویی

نکاتی برای افزایش طول عمر مبلمان

امروزه مبلمان به عنوان یکی از مهمترین المان‌های دکوراسیون منزل محسوب می‌شود و استفاده از آن در چیدمان منزل روز به روز رو به افزایش است. با توجه به افزایش شدید قیمت مبلمان منطقی ترین راه برای کم کردن هزینه های اضافی نگهداری از مبلمان به صورت اصولی می‌باشد.

نگهداری و افزایش طول عمر مبلمان نیز نیازمند اصول و قواعدی می باشد که شما میتوانید با رعایت اصولی این قواعد همیشه بدون اینکه از کاور مبل استفاده کنید از تمیزی و درخشندگی مبلمان خود لذت ببرید. در این بخش برخی از قواعد نگهداری اصولی مبل در منزل را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.


استفاده از جاروبرقی

هربار که برای جارو کردن منزل از جارو برقی استفاده می‌کنید پس از اتمام کار جاروی منزل  با استفاده از سری های مخصوص نظافت مبلمان که در بدنه جارو برقی تعبیه شده است گرد و غبار موجود در سطح پارچه مبلمان را تمیز کنید، سعی کنید گوشه ها و بین دوخت های پارچه مبل را با دقت کامل جارو کنید تا کلیه گرد و غبار های موجود در روی پارچه و داخل بافت پارچه به صورت کامل تمیز شوند.

این عمل باعث افزایش عمر پارچه مبلمان شما می شود زیرا گرد و غبار به مرور زمان بافت پارچه را سست کرده و پارچه کیفیت خود را از دست میدهد و باعث پارگی، از دست دادن رنگ و … خواهد شد.


دور نگهداشتن از نور خورشید

مبلمان خود را همیشه دور از نور خورشید نگهدارید، تابش نور مستقیم خورشید باعث فرسوده شدن بافت پارچه شده و در بیشتر موارد پارچه مبل دوست داشتنی شما تغییر زنگ داده و کیفیت روز اول را نخواهد داشت. همچنین نور خورشید باعث افت کیفیت پارچه و پارگی پارچه می شود، همچنین علاوه بر تاثیر مستقیم بر کیفیت پارچه مبلمان شما نور مستقیم خورشید به اسنفج مبل شما نیز اسیب می رساند.


لکه هارا بلا فاصله پاک کنید!

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که چای، قهوه، نوشیدنی و … بر روی مبلمان شما ریخته و باعث ایجاد لکه بر روی آن شود، اگر لکه را به حال خود رها کنید و بعدا اقدام به پاک کردن آن کنید علاوه بر سخت پاک شدن لکه؛ رنگ پارچه مبل شما نیز تغییر رنگ داده و از کیفیت آن کاسته خواهد شد و مبل دوست داشتنی شما آن جلوه جذاب اولیه خود را از دست خواهد داد. برای مشاهده روش های صحیح حذف لکه از روی مبل به بخش آموزش های سایت قالیشویی ها مراجعه کنید. بخشی از لکه هایی که احتمال دارد بر روی مبل شما ایجاد شود و باید فورا اقدام به پاک کردن آنها کنید به شرح زیر است:


  1. پاک کردن اسلایم از روی مبل
  2. پاک کردن انواع لکه از مبل چرم
  3. پاک کردن لکه چای از روی مبل
  4. پاک کردن لکه قهوه از روی مبل
  5. پاک کردن آب انار از روی مبل
  6. پاک کردن لکه آلبالو از روی مبل
  7. پاک کردن لکه چربی از روی مبل

نقد و بررسی شرکت های مبل شویی تهران

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات مبل شویی و شرکت‌هایی که تا کنون خدمات مبل شویی به شما ارائه دهده اند را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات مبل شویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

۳ دیدگاه‌

  • مبل شویی خیلی کار پر زحمتی که بدون دستگاه واقعا اونقدر هم که باید تمییز نمیشه ارزشش رو داره از خدمات مبل شویی استفاده کنید یکی دو ساعته مبلی پاک و تمیز تحویل میگیری

  • من مبل هامو به مبل شویی خوشنام دادم کارشون خیلی حرفه ای بود فقط صدای دستگاهشون یکم زیاد بود. برام عجیبه که اصلا قسمت ثابتی برای مبل شویی توی اینترنت پیدا نکردم هر شرکتی یک قیمتی میده و قیمت ثابتی نداره مبل شویی. در کل از کار خوشنام راضی بودم به همه فامیل معرفی کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *