تبلیغات قالیشویی و ماشین آلات قالیشویی

با بهترین بازدهی در سراسر کشور، تبلیغات هر استان به صورت مجزا با چند پلن تبلیغاتی ویژه قالیشویان و سازندگان ماشین آلات قالیشویی.

“قالیشویی ها” بزرگترین سایت تبلیغات قالیشویی در کشور است. این وبسایت مورد اعتماد بیش از هزاران شرکت در سراسر کشور بوده و به عنوان بزرگترین سایت تبلیغات قالیشویی در سراسر کشور فعالیت داشته و ورودی های این وبسایت از سراسر کشور می‌باشند.
معرفی و تبلیغ اختصاصی شرکت‌های قالیشویی و تولید کنندگان ماشین آلات قالیشویی، یکی از مهمترین مزیت های این وبسایت بوده که بازدهی تبلیغ شما را تضمین می‌کند.

۹۰Kورودی ماهانه
۲۰۰Kبازدید ماهانه
۱Mورودی سالانه

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های ما در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب سایت تبلیغات قالیشویی معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.ثبت رپرتاژ آگهی دارای محدودیت تصویر و متن نبوده و در صورتی که محتوای رپرتاژ نداشته باشید، نویسندگان ما به صورت رایگان متن محتوای رپرتاژ شمارا تولید خواهد کرد. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ ۶۵۲۶۹۰۶۶-۰۲۱ تماس بگیرید و یا فرم ثبت رپرتاژ آگهی در وبسایت را پر کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی سایت تبلیغات قالیشویی در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در ما ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ ۰۹۱۲۲۰۳۷۰۸۹ با ما در ارتباط باشید.
بنر های تبلیغاتی به صورت GIF (متحرک) بوده و طراحی آن‌ها بر عهده سفارش دهنده می‌باشد. در صورت تمایل به طراحی توسط تیم سایت قالیشویی‌ها، هزینه بنر طراحی شده به فاکتور اضافه می‌گردد. بنرها به صورت استانی تفکیک شده و هر استان بنر های تبلیغاتی ویژه خود را در صفحه به کاربران نمایش می‌دهند.

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی در حوزه تبلیغات قالیشویی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، سایت تبلیغات قالیشویی بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود. و از همه مهمتر تعداد بنر های تبلیغاتی در این سایت محدود می باشد.

مشخصات و ابعاد بنرهای تبلیغاتی

جایگاه A بنر هدر صفحه استان با ابعاد (۱۳۵ × ۵۲۰)

بنر جایگاه A ویژه نمایش بالاترین بنر تبلیغات در هر استان، در صورت درخواست شما بنر به صفحه اصلی شما لینک داده خواهد شد.

جایگاه B1 بنر زیر هدر صفحه استان با ابعاد (۱۵۰ × ۸۰۰)

جایگاه B۱ نمایش در کلیه صفحه های استان و بازدید فوق العاده در تلفن همراه، در صورت درخواست شما بنر به صفحه اصلی شما لینک داده خواهد شد.

جایگاه B2 بنر زیر هدر صفحه استان با ابعاد (۱۵۰ × ۸۰۰)

جایگاه B۲ نمایش در کلیه صفحه های استان و بازدید فوق العاده در تلفن همراه، لینک دهی بیش از ۱۴۰۰ عدد به سایت شما.

جایگاه S بنر زیر هدر صفحه استان با ابعاد (۳۰۰ × ۵۵۰)

جایگاه S به عنوان نمایش اسلایدر در سایت می باشد، این جایگاه دارای ۳ اسلاید می باشد که با سرعت ۴ ثانیه تعویض شده و اسلاید جدید را نمایش می دهد. این اسلایدر به صورت حلقه ای بدون توقف بوده و بنر ها را به صورت همیشگی با ۴ ثانیه نمایش می دهد. در صورت درخواست شما بنر به صفحه اصلی شما لینک داده خواهد شد.

جایگاه D بالاترین بنر ستون سمت چپ و راست صفحه استان با ابعاد (۳۰۰ × ۲۲۰)

جایگاه D از دو بنر در ستون سمت راست و ستون سمت چپ سایت در هر استان قابلیت نمایش داشته و نمایش فوق العاده ای در تلفن همراه دارد، در صورت درخواست شما بنر به صفحه اصلی شما لینک داده خواهد شد.

جایگاه E بنر ستون سمت چپ و راست صفحه استان با ابعاد (۲۰۰ × ۲۲۰)

جایگاه E از شش بنر در ستون سمت راست و ستون سمت چپ سایت در هر استان قابلیت نمایش داشته و نمایش فوق العاده ای در تلفن همراه دارد، در صورت درخواست شما بنر به صفحه اصلی شما لینک داده خواهد شد.

جایگاه C بنر ستون وسط بالای آگهی های رایگان صفحه استان با ابعاد (۱۲۰ × ۵۷۰)

جایگاه C از چهار بنر در ستون وسط سایت بالای آگهی های رایگان ثبت شده در هر استان قابلیت نمایش داشته و نمایش فوق العاده ای در تلفن همراه دارد، در صورت درخواست شما بنر به صفحه اصلی شما لینک داده خواهد شد.

جایگاه CB بنر بزرگ ستون وسط بالای آگهی های رایگان صفحه استان با ابعاد (۲۴۰ × ۵۷۰)

جایگاه CB از یک بنر در ستون وسط سایت بالای آگهی های رایگان ثبت شده در هر استان قابلیت نمایش داشته و نمایش فوق العاده ای در تلفن همراه دارد، در صورت درخواست شما بنر به صفحه اصلی شما لینک داده خواهد شد.

قوانین و شرایط جذب تبلیغات

– از پذیرش تبلیغات سایت های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی معذور هستیم.

– نمایش و درج تبلیغات پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت انجام پذیر خواهد بود.

– در صورت تغییر در ماهیت سایت تبلیغات دهنده در زمان نمایش تبلیغات در سایت قالیشویی (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در قالیشویی باشد نمایش تبلیغات بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

– هر تبلیغات (بنر) تنها می تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده تبلیغات داشته باشد.

– مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در تبلیغات بر عهده سفارش دهنده می باشد و در عین حال قالیشویی در قبول بنر و تبلیغات مختار است.

– تصاویر یا محتوای تبلیغات می بایست مطابق با هنجارهای جمهوری اسلامی و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار تبلیغات باشد.

– طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم قالیشویی آماده همکاری جهت طراحی بنر می باشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

– پذیرش تبلیغات مربوط به فعالیت ها یا شخصیت های سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

– در صورتی که محتوا تبلیغات یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) تبلیغات دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

– در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر (نهاد قضایی، انتظامی یا وزارت ارشاد) نسبت به حذف یک تبلیغات به مسئولین سایت ابلاغ شود تبلیغات فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

– پیشنهاد می کنیم قبل از واریز مبلغ تبلیغات نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

– واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش تبلیغات است. وجه واریزی پس از شروع نمایش تبلیغات به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین تبلیغات دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت تبلیغات دهنده مسئولیتی برای قالیشویی نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش تبلیغات متوقف شود مسئولیتی بر عهده قالیشویی نبوده و تبلیغات دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

– شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

– تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی

– گروه های ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

– شبکه های اجتماعی، دوستیابی و سایت هایی که فعالیتی مشابه با این سرویس ها را به نحوی تبلیغ می کنند.

– فروشگاهها یا وبلاگ هایی که در سایت های میزبانی رایگان، شبکه های اجتماعی، یا سرویس های وبلاگ دیگر میزبانی می شوند.

– سایت هایی در زمینه انتشار موزیک های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.

– هرگونه تبلیغی که باعث و هم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

– سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ می کنند.

– بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

– هرگونه تبلیغات که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

راهنمایی کافی نبود؟

باما تماس بگیرید و قبل از هرگونه تبلیغ مشاوره رایگان دریافت کنید.