قالیشویی زعفرانیه

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در زعفرانیه و حومه

قالیشویی زعفرانیه – اینروزها پیدا کردن و اعتماد کردن قالیشویی معتبر و با برنامه به یکی از مشکلات خانواده ها تبدیل شده، با افزایش قارچ گونه دفاتر قالیشویی در زعفرانیه که هیچ نظارتی بر آن‌ها نبوده و نیست، عدم اطلاع رسانی به همشهریان در رابطه با انتخاب و اعتماد به قالیشویی زعفرانیه و … از دلایل انتخاب اشتباه همشهریان است.

قالیشویی هایی که صرفا با خرید یک خط تلفن و بدون مجوز و دفتر فعالیت با تبلیغات های دروغین اقدام به جمع آوری فرش می‌کنند بر هیچ اصولی پایبند نبوده و از قوانین اتحادیه پیروی نمی‌کنند. اتحادیه شکایت از آنهارا ترتیب اثر نخواهد داد و پیداکردن آن‌ها کار بسیار دشواری است.

پس بهتر است بجای ریسک و دردسر در انتخاب قالیشویی دقت لازم را داشته باشیم و از لیست قالیشویانی که مورد تایید اتحادیه قالیشویان تهران بود و دفتر و کارخانه مجزا و مجهز دارند استفاده کنیم، ما در این بخش سعی کرده این شرکت های قالیشویی در زعفرانیه را که دارای مجوز فعالیت بوده را لیست کرده و به شما معرفی کنیم، اگر از لیست زیر که قالیشویی زعفرانیه مورد تایید اتحادیه بوده شرکتی را انتخاب کردید، به خاطر داشته باشید که در انتهای همین بخش می توانید با امتیاز دادن و نقد کردن آن شرکت به سایر کاربران در انتخاب قالیشویی نیز کمکی کرده باشید.

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی در زعفرانیه

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در زعفرانیه

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام ویژه زعفرانیه

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های زعفرانیه با بهترین کیفیت.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

نقد و بررسی قالیشویی در زعفرانیه

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *