قالیشویی تجریش

معرفی شرکت‌ها و خدمات قالیشویی در تجریش و حومه

قالیشویی تجریش – بدون شک انتخاب قالیشویی همیشه یکی از چالش های خانواده ها هنگام کثیفی فرش، مبلمان و موکت بوده و خواهد بود. در همین راستا ما با استفاده از تجربیات مشتریان، مجاز و یا غیر مجاز بودن قالیشویی تجریش و سایر فاکتور های انتخاب قالیشویی در تجریش به جمع بندی مهم و قابل اعتمادی در قالیشویی تجریش رسیده ایم.

در این بخش لیستی از قالیشویی هایی نزدیک و سرویس دهنده در محله‌ی تجریش تهران را مشاهده می‌کنید که با گذراندن فیلتر های انتخاب قالیشویی در تجریش در این لیست قرار گرفته اند، کلیه شرکت های قالیشویی موجود در این لیست زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران بوده و همگی مجاز می‌باشند، از این رو شما میتوانید با خیال راحت فرش‌های خود را به آنها بسپارید، زیرا اتحادیه داور و قاضی بین شما و شرکت قالیشویی است و این اطمینان را خواهید داشت که حق شما هیچوقت ضایع نخواهد شد.

کاربران گرامی به خاطر داشته باشید که ما در این بخش با بررسی هایی که در اینترنت مرور کرده‌ ایم و استعلام مجاز و یا غیر مجاز بودن این شرکت‌ها را از اتحادیه گرفته ایم تا شما بهترین انتخاب قالیشویی تجریش را داشته باشید، ما هیچ یک از قالیشویی های موجود در لیست را نه تایید و نه رد می‌کنیم سعی کنید در انتخاب قالیشویی در تجریش نهایت دقت را داشته باشید.

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی در تجریش

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در تجریش

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام ویژه تجریش

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های تجریش با بهترین کیفیت.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی گل ابریشم ویژه محله های و شهرک های شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش با بالاترین کیفیت با قیمتی ثابت، شفاف و صدور فاکتور کامپیوتری.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

قالیشویی مادر

قالیشویی مادر تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و دارای سرویس کاران مستقر در محله ها و مناطق شمال تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و ترمیم با ضمانت نامه.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

نقد و بررسی قالیشویی در تجریش

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *