قالیشویی فرمانیه، معرفی ۱۰ قالیشویی برتر در فرمانیه

لیست شرکت‌ها و دفاتر قالیشویی در فرمانیه و حومه

قالیشویی فرمانیه و شعب موجود در این منطقه سال‌هاست به خدمات نظافت و شستشو در بسیاری از نقاط تهران مشغولند. رعایت قوانین اتحادیه که این مراکز را پوشش داده، امکان برخورداری از بهترین اصالت خدمات قالیشویی را همراه با اعتماد و اطمینان فراهم آورده است.
از طرفی مراجعه به قالیشویی‌های نامعتبر و فاقد مجوز، طی سال‌ها به خساراتی برای کارفرمایان و نیز مشتریان این خدمات فراهم آورده است. ضمن اینکه کیفیت کار در چنین مراکزی نیز به‌مراتب پایین‌تر سطح استاندارد آن است.

قالیشویی‌ در فرمانیه را بهتر بشناسیم!

انجام خدمات قالیشویی، طی سال‌ها کمک زیادی به بانوان خانه‌دار برای حفظ نظافت در منازل بوده است. از شستن فرش‌ و مبلمان تا پاکیزه‌سازی کفپوش و سایر موارد مشابه در این مورد بسیار کارساز و مفید است.
اما همه این موارد هنگامی مفید و عملی است که با یک قالیشویی مجاز و زیر نظر اتحادیه روبرو باشیم. در سایر موارد و قالیشویی‌های غیرمجاز و بی‌نام و نشان، رسیدگی چندانی به این امور نمی‌شود!
در شعب مختلف قالیشویی فرمانیه در سراسر تهران، انجام خدمات و رسیدگی به نظرات مشتریان بخش مهمی از کار و خدمات این مجموعه به‌حساب می‌آید. به همین دلیل نیز اعتمادی دوطرفه، بین مشتریان و پرسنل این مراکز پدید آمده است.
در این قسمت از نوشتار به معرفی شعب این مجموعه می‌پردازیم تا شهروندان بتوانند برای دریافت این خدمات نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین شعب را انتخاب نموده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

نمایش کامل متننمایش کمتر

نکات مهم قبل از انتخاب قالیشویی در فرمانیه

در این بخش نکات مهمی را مشاهده خواهید کرد که قبل از ثبت سفارش مهم است که آنها را مطالعه کرده و اطلاعات کافی راجب آن داشته باشید. برای مشاهده و خواندن مقالات بر روی آنها کلیک کنید تا به صفحه مقاله هدایت شوید.

لیست شرکت های مجاز قالیشویی فرمانیه

وجود این شعب که واحدهای نمونه سال نیز بین آنها چشمگیر است، فرصتی است تا همه بتوانند از بهترین این خدمات در بهترین سطح بهره‌مند شوند. اما کدام امتیازات این شعب قالیشویی فرمانیه را از سایرین متمایز می‌کند؟ در ادامه مطلب به این امتیازات اشاره می‌کنیم.

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

لیست قالیشویان فعال در فرمانیه

قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک تاسیس ۱۳۳۱

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱ با بیش از ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین قالیشویی در کشور آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شمال تهران.

قالیشویی و مبل شویی خوشنام کرج

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های قلهک با بهترین کیفیت.

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران

الو قالیشویی تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران، دارای دفتر ویژه شمال تهران، کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم.

قالیشویی آپ

قالیشویی آپ (الوند سابق) عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، قالیشویی آپ سرویس ویژه و مستقیم به محله فرمانیه داشته و سریعترین سرویس دهی را با آپ تجربه خواهید کرد.

قالیشویی شاهی تهران

قالیشویی شاهی تهران

کارخانه قالیشویی شاهی تهران، عضور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران دارای سرویس های ویژه محله های شمال تهران. کلیه خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم و خدمات خشکشویی.

قالیشویی

زمرّد

قالیشویی زمرد تاسیس ۱۳۵۰

قالیشویی زمرد تاسیس سال ۱۳۵۰ عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. سرویس دهی سراسر تهران و به ویژه سرویس های فوری در سراسر محله های شمال تهران.

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران. مجری کلیه خدمات قالیشویی و رفوگری در سراسر محله های شمال تهران. زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران.

مبل شویی

قالیشویی و مبل شویی پاشا

قالیشویی و مبل شویی پاشا تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، سرویس دهی ویژه به سراسر محله های فرمانیه و محله های اطراف. متخصص خشکشویی مبلمان در فرمانیه

تبلیغات

تبلیغ قالیشویی و مبل شویی
تبلیغ قالیشویی و مبل شویی

۱۰ امتیاز استفاده از قالیشویی‌های مجاز!

  • اطمینان بابت انجام کامل و صحیح مراحل شستشو: در قالیشویی‌های مجاز کلیه مراحل کار با تمام جزئیات و به‌طور کامل انجام می‌شود.
  • امنیت فرش‌ها حین جابجایی و در مدت زمان امانت نزد قالیشویی: خطراتی نظیر سرقت یا گم شدن فرش که در مراکز نامعتبر اتفاق می‌افتد، در قالیشویی فرمانیه و تحت نظارت اتحادیه رخ نمی‌دهد.
  • مراقبت از فرش‌ها حین حمل و جابجایی بابت پارگی و آسیب: استفاده کارشناسی از دستگاه‌های شستشو و جابجایی محتاطانه فرش‌ها مانع از پارگی و آسیب به آنها می‌شود.
  • کاربرد شوینده‌های مجاز، تخصصی و گیاهی برای شستشو و رفع انواع لکه: در این مراکز بسته به نوع فرش و میزان نیاز به شوینده‌ها، از آنها به‌صورت تخصصی استفاده می‌شود.
  • تحویل گرفتن فرش‌ها به‌شکل خشک، اتو و لول شده در بسته‌بندی محفوظ
  • انجام شستشو روی نمونه‌های گران‌قیمت و دستبافت و تابلو فرش با نظارت کارشناسی
  • استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا در مراحل مختلف کار: تجهیزات مدرن و روز دنیا در قالب ماشین‌های شستشو
  • بهره‌مندی از خدمات ترمیم و رفوگری، رفع لکه و زردی ریشه‌ها، رفع سوختگی و سایر موارد
  • امکان انجام کلیه مراحل خشکشویی مبلمان و فرش، پرده، کفپوش و سایر موارد در منزل
  • کاربرد شوینده‌های خارجی تخصصی برای شستشوی فرش‌های وارداتی و خارجی

کلام آخر

قالیشویی در فرمانیه را می‌توان فرصتی طلایی برای رعایت بهداشت در منازل و سایر اماکن دانست. هر جا نیاز به رعایت اصولی مراحل شستشوی فرش دارید، از شعب معتبر و مجاز قالیشویی فرمانیه کمک بگیرید.

نظارت اتحادیه قالیشویی بر مراحل کار و امنیت و اعتبار مراکز دارای مجوز، عامل اطمینان خاطر شهروندان هنگام سپردن فرش‌ها به این مجموعه‌هاست.

ارائه کلیه خدمات در این مراکز با تعهد انجام کیفی آنها با قیمت مصوب از طرف اتحادیه همراه است. عاملی که به شهروندان بابت تحویل به‌موقع و سالم اطمینان خاطر می‌دهد.

وجود شعب مختلف این قالیشویی در سراسر تهران نیز دسترسی به این نمایندگی‌ها را آسان و به‌راحتی امکان‌پذیر نموده است.

با استفاده از خدمات قالیشویی‌های مجاز فرمانیه بابت بهداشت فرش منزل خود آسوده‌خاطر باشید.

قالیشویی در فرمانیه

نقد و بررسی قالیشویی در فرمانیه

کاربران گرامی شما می‌توانید در این بخش تجربیات خود در رابطه با خدمات قالیشویی و شرکت‌هایی که تا کنون فرش‌های خود را برای شستشو به آنها سپرده اید را به صورت دیدگاه وارد کنید، یا اینکه اگر نکته ای در ذهن دارید که میتواند کمک حال سایر کاربران در زمینه سفارش خدمات قالیشویی و یا انتخاب قالیشویی باشد را عنوان کنید تا سایر کاربران از تجربیات شما استفاده کنند.

لطفا هنگام ثبت دیدگاه به چند نکته توجه کنید؛ دیدگاه هایی که بارحقوقی برای مدیریت سایت و یا شخص شما بوجود آورد، دیدگاه هایی که در آنها از الفاظ رکیک استفاده شده باشد، دیدگاه هایی که تبلیغاتی باشند تایید نخواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *