قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی

بهترین قالیشویی در پیامبر شرقی

کارخانه قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی

قالیشویی در پیامبر شرقی | قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی شناسه صنفی: ۰۴۵۶۶۹۶۳۹۸ عضو رسمی اتحادیه. سرویس دهی خوب و فوری سراسر محله پیامبر شرقی کلیه خدمات قالیشویی از جمله شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی. کلیه خدمات رفوگری و تعمیرات تخصصی فرشهای دستبافت و ماشینی. خشکشویی مبلمان و موکت در سراسر تهران.

بهترین قالیشویی در پیامبر شرقی

 قالیشویی نقشینه، یک قالیشویی متمایز در خدمات شستشو

خدمات قالیشویی نقشینه

قالیشویی نقشینه ویژه محدوده و محله های پیامبر شرقی ارائه دهنده کلیه خدمات شستشو انواع فرش ماشینی (معمولی، ابریشم ماشینی، ترکی و … ). دستبافت (کرک، پشم، ابریشم، عتیقه، تابلو فرش و…). شستشوی موکت، ترمیم و رفوگری پارگی، سوختگی، ریشه، شیرازه، چرم، دو گره، رنگ برداری و قلم زنی. با بالاترین کیفیت و ماشین الات بروز سرویس دهی ویژه محله پیامبر شرقی با استفاده از سرویس کاران آموزش دیده و مجرب.

قالیشویی نقشینه تهران در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در صنعت قالیشویی تهران آغاز کرده و همیشه در تلاش بوده بالاترین کیفیت را برای خدمات خود داشته باشد. قالیشویی نقشینه توانسته با افتخار در این چند سال فعالیت با استفاده از مواد شستشوی عالی بهترین کیفیت شستشوی فرش را به شما مشتریان عزیز بدهد. قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی با استفاده از تجربه خود در صنعت قالیشویی با سالها فعالیت در بزرگترین شرکتهای قالیشویی بهترین علم و شناخت را با قالیشویی و خدمات مربوط کسب کرده و به پشتوانه تجربه خود بالاترین کیفیت خدمات را به شما مشتری عزیز خواهد داد.

راه های ارتباطی با نقشینه در محله پیامبر شرقی

۴۴۰۴۷۸۰۰
۴۴۰۴۷۶۰۰
۰۹۱۰۴۸۵۸۰۶۶

آدرس: اتوبان ستاری به سمت شمال، خیابان پیامبر مرکزی، خیابان هجرت، کوچه کرمی، پلاک ۱۰، جنب آژانس تهران

قالیشویی خوب در پیامبر شرقی

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.