قالیشویی در کاشانک | قالیشویی فارسی سرویس سراسر تهران

سرویس ویژه محله کاشانک قالیشویی فارسی

قالیشویی در کاشانک | قالیشویی فارسی سرویس سراسر تهران

قالیشویی کاشانک | قالیشویی فارسی با سرویس دهی سراسر محله، منطقه و حومه کاشانک بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز می باشد. انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم و بازسازی فرش. از جمله رفوگری، رفع سوختگی، لکه برداری و … آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

 سرویس ویژه محله کاشانک قالیشویی فارسی

قالیشویی در کاشانک

یکی از محله‌هایی قدیمی سطح تهران کاشانک و این محدوده، جزء منطقه یک و ناحیه ۵ شهرداری می‌باشد. از نظر جغرافیایی این منطقه از شمال به ارتفاعات البرز، از جنوب به میدان نوبنیاد، از غرب به نیاوران و از شرق به دارآباد محدود می‌شود. اما همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، کاشانک از نقاط قدیمی و تاریخی تهران به شمار می‌آید. براساس آثار مکتوب، پیشینه تاریخی این منطقه به دوران سلطنت خاندان قاجار و ناصرالدین شاه بازمی‌گردد. این منطقه در زمان مذکور دارای باغ‌های متعددی بوده است. دلیل نام‌گذاری این منطقه به کاشانک آن است که یکی از زنان ناصرالدین شاه از وی حکم‌رانی کاشان را طلب می‌کند. این پادشاه در ازای اعطای چنین خواسته‌ای، زمین‌هایی در شمال تهران به وی واگذار کرد و این زمین‌ها را کاشانک و یا همان کاشان کوچک نامید. در پی این اقدام طوایف گوناگونی از سوی ورامین و لواسان به سمت کاشانک کوچ و در این منطقه سکونت داده شدند. این عامل باعث شد از آن زمان، کاشانک به محله‌ای مسکونی تبدیل شود و با گذشت زمان بر وسعت مسکونی و تعداد خانوار آن افزوده شود. به طوری که امروزه به طور تقریبی ۳۰۰۰۰ خانوار در این منطقه سکنی گزیده و با وضعیت معیشتی متوسط و مرفه در حال گذران زندگی‌اند. وجود این تعداد خانوار در کاشانک، نشان می‌دهد این محدوده یکی از نقاط نسبتاً بزرگ شهر تهران به شمار می‌آید. وجود ساکنین و تعداد خانه‌های متعدد باعث می‌شود نیازهای متعدد و متنوعی در این محدوده بوجود بیاید که شامل نیازهای گوناگونی نظیر خوراک، پوشاک و مسائل بهداشتی است.

یکی از این مسائل بهداشتی، نظافت منازل مسکونی و اداری و به نوعی محیط پیرامون انسان است. یکی از نیازهای بهداشتی و نظافت منازل شست‌وشوی فرش دستبافت و ماشینی می‌باشد. با توجه به سنت زندگی ایرانیان و عجین بودن فرش با زندگی هر ایرانی، وجود فرش در ابعاد و انواع مختلف امری بدیهی است. از این‌ شست‌وشوی این کالای خانگی نیاز خانوار مختلف می‌باشد. حال با توجه به وجود تعداد ۳۰۰۰۰ خانوار در کاشانک و وجود حداقل یک قطعه فرش دستباف، حضور قالیشویی‌ها در این منطقه و ارائه خدمات به ساکنان کاشانک امری ضروری به نظر می‌رسد. بدین دلیل قالیشویی‌های متعددی آماده ارائه خدمات به ساکنین این منطقه می‌باشند. اما علیرغم تعدد این مجموعه‌‌ها، قالیشویی فارسی با دارا بودن شعب متعددی در سطح تهران و تأسیس شعبه‌ای اختصاص در منطقه کاشانک آماده ارائه بهترین خدمات به ساکنان این منطقه می‌باشد. قالیشویی فارسی با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در عرصه شست‌وشوی انواع فرش‌ها اعم از فرش دستباف پشمی و یا ابریشمی و یا انواع فرش‌های ماشینی می‌باشد. این مجموعه با تأسیس شعبه‌ای در منطقه کاشانک، آماده دریافت فرش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش، شست‌وشوی آن‌ها با بهترین کیفیت و کم‌ترین آسیب به فرش و تحویل مجدد به صاحبان فرش در کم‌ترین زمان ممکن می‌باشد. از این‌رو باید اظهار داشت قالیشویی فارسی یکی از بهترین و قدرت‌مندترین قالیشویی‌های موجود در سطح تهران است که با ایجاد شعبه‌ای در منطقه کاشانک، آماده ارائه خدمات به ساکنین این منطقه است و قطعاً قادر به جلب رضایت و نظر آنان می‌باشد.

ارتباط با قالیشویی فارسی شعبه کاشانک:

 ۲۲۶۴۶۴۷۲
۲۲۶۴۹۴۷۷

سرویس سراسر تهران

۴۴۸۴۱۹۷۵
۷۷۳۳۶۰۰۰
۷۷۹۷۵۲۰۰
همراه مدیریت: ۰۹۱۲۲۰۱۳۱۸۷

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.