قالیشویی شهریار

شعبه رسمی قالیشویی بانو در شهریار

قالیشویی شهریار شعبه رسمی قالیشویی بانو

کارخانه قالیشویی بانو شعبه رسمی شهریار از دی ماه ۱۴۰۱ اقدام به تاسیس دفتر خدمات قالیشویی در شهریار نموده و علاوه بر عضویت در اتحادیه قالیشویان استان البرز به عضویت در اتحادیه قالیشویان شهرستان شهریار نیز در آمده است، کارخانه قالیشویی بانو بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت خدمات قالیشویی در استان البرز و شهر کرج را داشته و در راستای نیل به اهداف این مجموعه بزرگ اقدام به تاسیس دفتر قالیشویی در شهریار کرده است.

 

این مجموعه بزرگ متشکل از ۳۵۰ پرسنل در کارخانه و دفاتر خدماتی خود در استان البرز، شهریار و اندیشه، بیش از ۳۰ خودرو برای جمع آوری و پخش فرشها، مجهز به ماشین آلات تمام اتوماتیک برای شستشو و گرمخانه گازی اتوماتیک با استفاده از بهترین مواد شوینده متمایز ترین شستشوی را برای فرش های شما به ارمغان خواهد آورد.

ارتباط با قالیشویی بانو شهریار

خدمات قالیشویی شهریار بانو

شستشوی تخصصی فرش دستبافت

شستشوی انواع فرش های دستبافت در کارخانه قالیشویی بانو زیر نظر کارشناس و استفاده از مواد شوینده درجه ۱ مطابق با جنس و نوع فرش دستبافت شما.

شستشوی انواع فرش ماشینی

شستشوی انواع فرش های ماشینی به صورت تمام اتوماتیک با شستشوی در دو مرحله و شستشوی با آب گرم، و شستشوی هر دوروی فرش ماشینی شما با بهترین کیفیت.

شستشوی انواع موکت

شستشوی انواع موکت های ساده و پرز دار، پالاز و .. با استفاده از سیستم شستشوی ویژه موکت بدون آسیب به بافت موکت با بهترین کیفیت شستشوی با مواد شوینده مخصوص.

خشکشویی مبلمان و خوشخواب

خشکشوی ی انواع مبلمان های راحتی، چرمی، کلاسیک، استیل، چرمی و … خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره با مواد شوینده درجه یک آلمانی

شستشوی انواع گلیم و فرش های سنتی

شستشوی تخصصی و سنتی انواع گلیم و جاجیم های سنتی، به روش کاملا سنتی با بهترین کیفیت، استفاده از مواد شوینده گیاهی و آبکشی کامل برای جلوگیری از پوسیدگی و فرسودگی
قالیشویی شهریار
قالیشویی شهریار

قالیشویی شهریار مجهز به کارخانه‌ی اختصاصی

این روزها تبلیغات های فراوان از شرکت های قالیشویی در شهریار را مشاهده میکنید و شاید برای شما هم سوال پیش بیایید که این قالیشویانی که بعضا مثل قارچ در روزهای پایانی سال رشد کرده و تبلیغات برای شستشوی فرش میکنند در باقی ماه های سال چرا در بازار شستشوی فرش شهریار دیده نمی‌شوند؛ در رابطه با موضوع این دفاتر قالیشویی می توان گفت که اکثر این شرکت ها عضو اتحادیه نبوده و غیر مجاز هستند، شستشوی فرش ها را به صورت واسطه ای انجام می دهند و کارخانه ای از خود برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان ندارند.

برخی از این قالیشویی ها دفاتر یا مغازه هایی در حومه شهریار اجاره میکنند و در این چند ماه به فعالیت شستشوی فرش می پردازند و در باقی ماه های سال سرویس خدمات قالیشویی در شهریار نمی دهند. برخی دیگر از این قالیشویی ها حتی دفتر مستقر در محله ای از شهریار نداشته و فقط صرفا شماره های تماس ثابت دارند که به خط همراهشان دایورت شده و با کمی تبلیغات فرش های مشتریان از سطح شهر را جمع اوری کرده و برای شستشوی به کارخانه ای واسط ارسال میکنند.

اما قالیشویی بانو شهریار مجهز به کارخانه اختصاصی و تمام اتوماتیک جهت شستشوی و ارائه خدمات به شما همشهریار عزیز شهریار و حومه بوده و شستشوی فرش های شما رو بدون هیچ واسطه ای با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد، در فیلم های موجود در همین صفحه شما میتوانید به سادگی نحوه فعالیت و نحوه شستشوی فرش ها در کارخانه قالیشویی بانو را مشاهده کنید. و اما در ادامه مقاله از اهمیت سپردن فرش های خود به قالیشویان معتبر و مجاز خواهیم گفت.

اهمیت سپردن فرش به قالیشویی معتبر و مجاز در شهریار

مهمترین اهمین سپردن فرش به قالیشویان معتبر و مجاز پاسخگو بودن آن شرکت در قبال فرش شماست، دیده شده در برخی از موارد مشتریان فرش خود را به قالیشویان غیر مجاز و نا معتبر داده و از تمیزی فرش رضایت نداشته اند، یا از اینکه فرش آنها پس از ۲۰ الی ۳۰ روز (بلکه بیشتر) تحویلشان شده نارضایتی داشتند اما هیچ مرجع و ارگانی شکایت آنها را نپذیرفته زیرا آنها به قالیشویان غیر مجاز و نامعتر اعتماد کرده بودند.

یکی از ویژهی های قالیشویان مجاز و معتبر همین موضوع است که آنها موظف به پاسخگویی به مشکلات شما هستند، اینکه اگر از کیفیت کار راضی نباشید آنها موفظ هستند برای جلب رضایت شما فرش را دوباره شستشو داده و بردون هزینه برایتان ارسال کنند. قالیشویی بانو شهریار یک قالیشویی معتبر با بیش از ۴۰ سال سابقه در حوزه شستشوی فرش بوده که این اطمینان را به شما میدهد که فرش های شما بدون واسطه در کارخانه ای اختصاصی شستشو داده شود و همچنین تا ۱۰ روز پس از تحویل فرش به شما ضمانت خدمات داده و بدون چون و چرا در صورت نارضایتی شما اقدام به شستشوی دوباره فرض شما می کند.

سپردن فرش به قالیشویان معتبر و مجاز همواره یکی از مهمترین دغدغه های همشهریار عزیز شهریار بوده و یکی از مهمترین دلایل این امر هم مبهم بودن فعالیت قالیشویی های شهریار برای مشتریان هست، دفاتر قالیشویی شهریار هیچ تصویری از نحوه شستشو، فیلمی از کارخانه و … را به مشتریان نشان نمیدهند و مشتری نمیداند که فرش آن در کجا و در چه کارخانه ای شستشو داده می شود. قالیشویی بانو شهریار برای رفع این مشکل اقدام به تصویر برداری از دفاتر، پرسنل، کارخانه، و سرویس های جمع آوری و ارسال فرش های شستشه شده خود کرده که در همین صفحه قابل مشدهده هستند.این امر باعث می شود مشتریان نحوه شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی بانو را دیده و با اطمینان بیشتر فرش های خود را برای شستشو به این قالیشویی بسپارند.