قالیشویی ماژیک شعبه شهر ری

قالیشویی شهر ری

قالیشویی شهر ری


قالیشویی ماژیک شعبه شهر ری

قالیشویی در شهر ری |  و در سایر نقاط معروف تهران دارای شعبه های متعددی است. با توجه به قدمت این قالیشویی که مربوط به ۶۶ سال پیش است و کیفیت بالای سرویس دهی این قالیشویی، می توان گفت که به عنوان بهترین قالیشویی تهران شناخته می شود که از اعضای اتحادیه قالیشویان تهران در نظر گرفته می شود. این قالیشویی طبق تعریفه اتحادیه اقدام به ارائه خدمات و سرویس های ویژه قالیشویی می کند. شما می توانید از رسید های دریافتی هنگام تحویل از این امر مطلع شوید.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات و سرویس های مربوط به قالیشویی می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی ماژیک تماس بگیرید بدون اینکه هیچ نگرانی بابت صدمه دیدن فرش یا مبلمان خود داشته باشید. چراکه این قالیشویی از افراد آموزش دیده و حرفه‌ای برای انجام سایر خدمات و سرویس ها استفاده می کند. همچنین افراد با تجربه ای هم به نحوه کار آنها نظارت دارند. در این صورت دیگر هیچ مشکلی برای صدمه رساندن به فرش ها یا قالی های شما نخواهد بود.

پل های ارتباط با قالیشویی ماژیک

راه های ارتباط با قالیشویی ماژیک شعبه شهر ری

ویژگی های قالیشویی ماژیک شعبه شهر ری

قالیشویی ماژیک انواع سرویس ها مانند شستشوی فر و انواع قالی، شستشو و ترمیم مبلمان، ترمیم و بازسازی فرش ها، ریشه سازی انواع فرش و پاک کردن سایر لکه ها از روی فرش ها است. این خدمات و یکسری خدمات دیگر در این زمینه را می توان به سادگی با یک تماس به نزدیک ترین شعبه بدست آورد. از دیگر دلایل محبوبیت این قالیشویی می توان به استفاده از سایر مواد شوینده با کیفیت درجه یک که به صورت گیاهی هستند اشاره کرد. استفاده از این مواد شوینده علاوه بر صدمه نرساندن به تار و پود فرش ها طول عمر آنها را چندین برابر می کند. پس دیگر ناراحتی یا نگرانی بابت خراب شدن فرش های قدیمی نخواهید داشت.

تمام خدمات و سرویس ها را می توانید به سادگی درخواست دهید. پس از درخواست شما افرادی با ماشین مخصوص قالیشویی ماژیک برای تحویل گرفتن فرش ها اقدام کرده و در مدت زمان کوتاهی پس از انجام دادن خدمات انجام شده، قالی ها را به شما تحویل می دهند. برای ارتباط با شعبه های مختلف این قالیشویی می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام کنید.

۱۰% تخفیف با ثبت سفارش آنلاین

با ثبت سفارش خدمات خود در سایت قالیشویی ماژیک تخفیف ویژه دریافت کنید

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.