قالیشویی ماژیک شعبه دهکده المپیک

قالیشویی در دهکده المپیک

قالیشویی در دهکده المپیک


قالیشویی ماژیک شعبه دهکده المپیک

قالیشویی در دهکده المپیک | قالیشویی ماژیک یکی از چندین قالیشویی واقع در دهکده المپیک است که نسبت به سایر قالیشویی ها از سابقه بیشتر و محبوبیت بالاتری برخوردار است. در هر کجای شهر تهران که سکونت داشته باشید، قطعا نام آشنای قالیشویی ماژیک چندین مرتبه به گوش شما خورده است. این قالیشویی از محبوب ترین و قدیمی ترین قالیشویی های شهر بزرگ تهران است که به دلیل انجام خدمات به صورت منظم و حرفه‌ای و سرویس دهی با کیفیت به عنوان یکی از اعضای اتحادیه قالیشویان انتخاب شده و در این زمینه فعالیت می کند.

این قالیشویی ۶۶ سال سابقه در زمینه انجام خدمات قالیشویی دارد که روز به روز بر انواع آنها افزوده می شود. انجام خدمات متفاوت قالیشویی و سرویس هایی که توسط قالیشویی ماژیک ارائه می شود تماما تحت نظر و بررسی اتحادیه انجام می شود. برای کاملتر انجام شدن این سرویس ها افرادی با تجربه تماما بر نحوه درست انجام شدن آنها نظارت دارند. یکی دیگر از مزیت های چشمگیر استفاده از خدمات قالیشویی ماژیک، هزینه مناسب آن است که توسط اتحادیه در نظر گرفته شده است.

پل های ارتباط با قالیشویی ماژیک

راه های ارتباط با قالیشویی ماژیک شعبه دهکده المپیک

خدمات قالیشویی در دهکده المپیک

شعبه قالیشویی ماژیک در دهکده المپیک، دارای خدمات و سرویس های متفاوتی در زمینه قالیشویی است که از جمله آنها می توان به شستشوی انواع فرش و مبلمان، ترمیم و بازسازی قسمت های مختلف فرش و قالی، تعمیر مبلمان در انواع مختلف، بازسازی ریشه های فرش، پاک کردن انواع لکه ها از روی فرش و سایر خدمات متنوع قالیشویی اشاره کرد.

برای انجام این خدمات از افراد آموزش دیده و با تجبره استفاده می کنند وجای هرگونه نگرانی را برای مشکلات مختلف در ذهن شما می بندند. از قسمت های مختلف شهر تهران می توانید نسبت به استفاده از سرویس های مختلف این قالیشویی اقدام کنید و این به خاطر چندین شعبه این قالیشویی است که در مناطق مختلف راه اندازی شده است.

برای شستشو یا انواع سرویس ها در این قالیشویی ازمواد بسیار با کیفیت و عالی استفاده کرده که از نوع مواد گیاهی هستند، به همین دلیل علاوه بر پاکسازی و شستشوی فرش خانه شما تاثیر بسیار زیادی در بالا رفتن طول عمر و حفظ کیفیت اولیه فرش خواهد داشت. پس بدون هیچ نگرانی فرش های نفیس خود را برای شستشو به قالیشویی ماژیک بسپارید.

شما می توانید با استفاده از شماره تماس های زیر و یا از طریق وب سایت مخصوص به این قالیشویی از سایر خدمات آن استفاده کنید.

۱۰% تخفیف با ثبت سفارش آنلاین

با ثبت سفارش خدمات خود در سایت قالیشویی ماژیک تخفیف ویژه دریافت کنید

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *