قالیشویی نقشینه شعبه شهران

قالیشویی شهران

قالیشویی نقشینه ویژه محله شهران تهران

قالیشویی در شهران | قالیشویی نقشینه تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در شهران و محله های نزدیک شهران. کلیه خدمات قالیشویی و ترمیم فرش زیر نظر استادکاران با تجربه در صنعت فرش تهران. سریس دهی ویژه به محله ها و محدوده های شهران با استفاده از سرویس کاران تحصیل کرده و آموزش دیده.

قالیشویی شهران

خدمات قالیشویی نقشینه

قالیشویی تقشینه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی شهران دارای کادری مجرب و جوان و با انرژی آماده است تا دید شما را نسبت به قالیشویی تغییر دهد! در مجموعه قالیشویی نقشینه ویژه تهران اصول و ساختاری بر پا می باشد که هر روز به پرسنل دیکته می شود که حق همیشه با مشتری است. در کارخانه قالیشویی نقشینه ویژه محله شهران همیشه حق با شما است و ما وظیفه داریم رضایت شما مشتری عزیز را جلب کنیم.

کارخانه قالیشویی نقشینه تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران می باشد. در این قسمت برخی از خدمات قالیشویی نقشینه را به شما مشتریان عزیز معرفی میکنیم. کلیه خدمات شستشوی انواع فرشهای ایرانی و خارجی، کلیه خدمات شستشوی فرشهای دستبافت ابریشم، گل ابریشم و ابریشم چله به صورت کاملا تخصصی  و تضمینی. کلیه خدمات شستشوی فرشهای دستبافت پشمی و کرک با مواد شوینده درجه یک و ارگانیک. کلیه خدمات خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب در محل. خدمات تخصصی ترمیم و باز سازی فرشهای دستبافت زیر نظر استادان و بافندگان نامدار بازار تهران و صنعت فرش ایران.

راه های ارتباطی با قالیشویی نقشینه در محله شهران

۴۴۰۴۷۸۰۰
۴۴۰۴۷۶۰۰
۰۹۱۰۴۸۵۸۰۶۶

آدرس: اتوبان ستاری به سمت شمال، خیابان پیامبر مرکزی، خیابان هجرت، کوچه کرمی، پلاک ۱۰، جنب آژانس تهران

قالیشویی در شهران

 https://pak-mehr.ir/

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.