قالیشویی ماژیک شعبه ظفر

قالیشویی ماژیک شعبه ظفر

قالیشویی در ظفر | قالیشویی ماژیک تهران تاسیس ۱۳۳۱

قالیشویی در ظفر | قالیشویی ماژیک شعبه ظفر با ۶۶ سال سابقه بهترین و قدیمی ترین قالیشویی نزدیک ظفر و محدوده و محله های اطراف ظفر، سرویس دهی ویژه سراسر محله ی ظفر با استفاده از سرویسکاران مجرب و آموزش دیده. انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و تعمیرات فرش توسط استادکاران با تجربه و با سابقه در صنعت فرش های دستبافت.

قالیشویی ماژیک شعبه ظفر

با ۶۶ سال تجربه همراه شما عزیزانیم

خدمات قالیشویی ماژیک

شرکت قالیشویی ماژیک با ایجاد شعبه در محله ی ظفر آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در ظفر می باشد. شستشوی انواع فرشهای ماشینی، شستشوی تخصصی انواع فرشهای تمام ابریشم، ابریشم چله، گل ابریشم با استفاده از مواد درجه یک و شور های گیاهی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در فرش دستبافت. شستشوی ویژه و اعلاء شویی فرشهای ماشینی کرم رنگ و کرک با استفاده از مواد تگزاپن برای شستشوی بهتر و خوشبو شدن فرش شما.

ارائه سرویس های ویژه خشکشویی مبلمان در محل، انجام کلیه خدمات خشکشویی مبلمان ایرانی و خارجی با مواد شوینده تگزاپن. خشکشویی انواع خوشخواب طبق درخواست شما در محل و یا در کارخانه، خشکشویی انواع موکتهای چسبیده با اعزام نیروی متخصص به محل شما با تعیین وقت قبلی.

ارائه کلیه خدمات تخصصی تعمیرات انواع فرش زیر نظر استادان بافت و ترمیم فرشهای دستباقت و عتیقه با بالاترین کیفیت در سراسر تهران.

شماره‌ی قالیشویی در ظفر

برای تماس با شعبه ظفر با شماره های دفتر و مرکزی تماس بگیرید.

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ – ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ – ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
دولت – قیطریه: ۲۲۸۰۶۴۲۴
نیاوران – فرمانیه: ۲۲۲۹۳۰۲۱

راز ماندگاری ۶۶ ساله ی شرکت ما، رضایت مشتریان ما می باشد.

 

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.