قالیشویی پایتخت

قالیشویی پایتخت

قالیشویی پایتخت


قایشویی پایتخت با پشتوانه بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه قالیشویی با به کارگیری کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته انواع خدمات قالیشویی، مرمت فرش دستباف، لکه برداری،رنگبرداری، ریشه کشی و غیره را ارائه می دهد.

چرا قالیشویی پایتخت؟

قالیشویی پایتخت با کسب مجوز از اتحادیه قالیشویان و با مشاوره رایگان از کارشناس رسمی اتحادیه در زمینه تمام خدمات درخواستی تان، تضمین کیفیت فرش شما و قیمتی مناسب را به شما می دهد. قالیشویی پایتخت فقط با قیمت تعرفه اتحادیه فعالیت می کند، حتی در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل ( سفارش VIP )

خدمات قالیشویی پایتخت

مرمت فرش (رفوگری):

هنر رفوگری مکمل هنر قالیبافی است که بعد از فرش بافی به وجود آمده که قسمت های پوسیده، سوخته و یا بریده شده و آسیب های این چنینی را مرمت می کند. اگر قسمتی از فرش اسیب دیده، رفوگر ابتدا باید نقش آن را از قسمتی مشابه تهیه کند و یا اگر نقش فرش یکسان نیست باید خود آن قسمت را متناسب با طرح کلی فرش روی کاغذ شطرنجی بکشد و طبق آن فرش را رفو کند.

لکه برداری

اگر فرش لکه ای به خود گرفته در بعضی موارد شما برای برطرف کردن آن می توانید خود نیز اقدام کنید اگر راه حلی ساده داشت که بعضی ها از شیوه لکه برداری مطلع هستند و یا در سایت ها می توانید تحقیق کنید ولی در مورد فرش های دستباف یا کران قیمت آن را به دست متخصص آن بسپارید. گاهی رنگ های فرش با هم ادغام میشود با عواملی مانند شستشوی غلط فرش، خشک کردن بدون آبگیری، آبگرفتگی منزل و غیره، که باید برای رنگبرداری به دست متخصصان سپرده شود.

ریشه کشی

فرش هایی که به علت استفاده زیاد یا به دلیل پوسیدگی ریشه هایشان از بین رفته را به پشت روی سطحی شیب دار با میخ نصب می کنند طوری که فرش تخت شود و بعد ریشه کشی انجام میشود که انواع مختلفی وجود دارد که به بافت فرش بستگی دارد که باید در همه موارد تمام چله ها را با رنگی همرنگ و همجنس چله ابتدایی ترمیم کرد.

راه های ارتباط با قالیشویی پایتخت

۲۲۸۲۱۹۱۲

۲۲۸۲۱۹۱۳

۲۲۸۱۴۶۸۳

۳۳۳۷۲۱۶۰

ghalishoeepaytakht.ir

۳۳۳۷۱۵۴۰

۳۳۳۷۲۶۶۷

۳۳۳۷۲۹۴۱

info@ghalishoeepaytakht.ir

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۳]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *