کارخانه قالیشویی و مبل شویی باختر سعادت آباد

کارخانه قالیشویی باختر سعادت آباد ارائه دهنده کلیه خدمات ترمیم و رفوگری فرش

قالیشویی باختر سعادت آباد بهترین کارخانه قالیشویی در تهران

کارخانه قالیشویی و مبل شویی باختر : شماره ثبت قالیشویی باختر ۳۸۰۷۹۶ و کد صنفی ۹۳۰۱۱۱ تجهیزات اتوماتیک با رعایت اصول اسلامی! رعایت اصول اسلامی، پس از شستشوی کامل توسط شلنگهای آب که دارای دوشهای پخش کننده است تمام فرش را شسته و موادشوینده را به خوبی از قالی خارج می کنند.

امکانات قالیشویی باختر سعادت آباد

دستگاه های شستشوی اتوماتیک

کلیه مراحل شستشو فرش و قالی و قالیچه، مبل با دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با بهترین شوینده ها و آبکشی صحیح و اصولی انجام می پذیرد.

خدمات رفوگری و ترمیم فرش

یکی از تخصص های اصلی قالیشویی باختر سعادت آباد رفوگری فرش های دست بافت و ماشینی است. ظرافت و داشتن تجربه از شاخصه های اصلی این صنعت است.

تحویل به موقع و قیمت ارزان

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و تراکم و ترافیک کاری صنایع قالیشویی معمولا باعث تأخیر در تحویل می گردد ولی قالیشویی باختر با برنامه ریزی صحیح و مهندسی این معزل را حل کرده و زمان تحویل در کلیه روزهای سال یکسان است.

عضویت در اتحادیه

سپردن فرش های گران قیمت شما و فرش هایی که ارزش مادی و معنوی زیادی برای خانواده ها دارد تنها در صورتی با اطمینان خواهد بود که قالیشویی عضو اتحادیه باشد.

روش های شستشوی اسلامی

مراحل شستشو و آبکشی از اهمیت زیادی از نظر رعایت اصول مذهبی دارد. آبکشی با آب تمیز و با فشار مناسب از بین برنده تمامی نجسات موجود در فرش خواهد شد.

 

خدمات قالیشویی

خدمات شستشوی انواع فرش های دستی، ماشینی، گلیم، گبه، شستشوی مبل با جدیدترین دستگاه های اتوماتیک، رفوگری انواع فرش های گران قیمت دستبافت، با داشتن کادری با تجربه و کوشا در جهت خدمت به شهروندان تهرانی توسط قالیشویی باختر ارائه می گردد. عضویت در اتحادیه در جهت تأمین امنیت و امانت داری شما عزیزان از شاخصه های اصلی این قالیشویی است. شستشوی فرش خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

خدمات رفوگری فرش و ترمیم

قالیشویی باختر سعادت آباد با بیش از سه دهه سابقه درخشان در قالیشویی و عضو رسمی اتحادیه به شماره ثبت ۳۸۰۷۹۶ و کد صنفی ۹۳۰۱۱۱ ارائه دهنده خدمات شستشوی قالی گل ابریشم، دستباف و ماشینی، انواع گلیم فرش، موکت و مبلمان های اداری و خانگی با تضمین در شستشو با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک. از دیگر خدمات قالیشویی باختر رفوگری انواع فرش های دستباف ایرانی ارزشمند با دقت و ظرافت بسیار بالا و خدمات دارکشی- بستن فرش با دستگاه های پرس – لکه برداری و ثابت کردن رنگ فرش خدمات مبل شویی و موکت شویی با دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته می باشد.

شماره های تماس شعبه های قالیشویی باختر:

شعبه ۱- شهرک غرب ۸۸۶۱۴۶۰۴
شعبه ۲- سعادت آباد ۲۲۳۷۶۷۲۲
شعبه ۳- گیشا ۸۸۳۶۷۷۵۱
شعبه ۴- کاشانی ۴۴۰۱۰۳۴۱
شعبه ۵- شهران ۴۴۳۳۷۰۱۰
شعبه ۶- فردوس آریاشهر ۴۴۰۱۷۱۵۴
شعبه ۷- شهرزیبا ۴۴۳۳۳۳۶۸
شعبه ۸- پونک سردارجنگل ۴۴۴۲۳۶۶۴
شعبه ۹- جنت آباد شمالی ۴۴۸۲۶۸۸۲
شعبه ۱۰- اشرفی باغ فیض ۴۴۴۹۹۵۳۶
شعبه ۱۱- مرزداران ۴۴۲۷۰۰۱۹
شعبه ۱۲- ولنجک ۲۲۱۳۳۰۲۴
شعبه ۱۳- آزادی ۶۶۴۲۳۰۱۳
شعبه ۱۴- ستارخان ۶۶۵۵۴۲۰۴
شعبه ۱۵- تهرانسر ۴۴۵۳۵۸۲۰
شعبه ۱۶- خلیج ۴۴۵۴۹۱۶۳
شعبه ۱۷- جاده مخصوص ۴۴۹۵۲۰۳۶
شعبه ۱۸- شهرک راه آهن ۴۴۷۱۴۴۱۶
شعبه ۱۹- دهکده المپیک ۴۴۷۱۷۸۱۰
شعبه ۲۰- جنت آباد جنوبی ۴۴۰۱۷۱۵۴

گارخانه قالیشویی باختر تهران با 20 شعبه در سراسر استان تهران آماده سرویس دهی به تمام شهروندان تهرانی

تهران شهران بلوار کوهسار خیابان شعبانعلی کوچه طاهری پلاک ۱ تلفن تماس: ۴۴۳۳۷۰۱۰

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.