قالیشویی بانو شعبه کمالشهر

قالیشویی و مبل شویی در کمالشهر و حیدرآباد

قالیشویی و مبل شویی بانو در کمالشهر و حیدر آباد

کارخانه قالیشویی بانو کرج بهترین، نزدیک ترین و معتبر ترین قالیشویی خوب در کمالشهر و حیدر اباد. سرویس دهی فوری قالیشویی و مبل شویی در سراسر کمالشهر و حیدر آباد. کارخانه قالیشویی و مبل شویی بانو کرج بهترین ارائه دهنده خدمات قالیشویی و نظافتی در سراسر شهر کرج آماده ارائه کلیه خدمات یاد شده در سراسر شهر کرج می باشد.

راه های تماس باما

شماره تماس پنج رقمی سراسر کرج: ۳۴۱۱۸

دفتر مرکزی : ۳۲۷۲۸۱۷۲-۳۲۷۵۶۴۶۲

شعبه مهرشهر : ۳۳۵۲۹۰۳۹-۳۳۵۲۹۰۲۹

شعبه گوهردشت : ۳۴۲۰۸۲۵۲-۳۴۲۰۷۰۴۹

مدیریت ۰۹۱۲۳۶۶۸۰۵۸

سامانه پیام کوتاه انتقادات و پیشنهادات: ۱۰۰۰۳۳۵۲۹۰۲۹

وبسایت ما: www.banookaraj.com

قالیشویی در کمالشهر

قالیشویی در کمالشهر | کارخانه قالیشویی بانو کرج شعبه محله کمالشهر دارای شعبات فعال در سراسر استان البرز و شهر کرج به ویژه کمالشهر کرج می باشد. قالیشویی بانو کرج با گسترش شعبات خود در سراسر شهر ها و محله های استان البرز سرویس دهی و ارائه خدمات را به همشهریان محترم ساکن محله کمالشهر کرج تسهیل بخشیده است. سرویس دهی مرتب و منظم با سرویس کاران و کارمندان با تجربه و تحصیل کرده در سراسر محله کمالشهر کرج. قالیشویی بانو متخصص کلیه امور شستشوی فرش از جمله فرشهای ماشینی، دستبافت، ابریشمی و قدیمی.

مبل شویی کمالشهر

مبل شویی بانو در کمالشهر کرج ارائه دهنده کلیه خدمات مبل شویی در کمالشهر کرج، خشکشویی انواع مبلمان و خوشخواب به صورت کاملا تخصصی و حرفه توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده برای مبل شویی. سرویس دهی کلیه خدمات مبل شویی و خشکشویی خوشخواب در محل با استفاده از شامپو های خارجی و تخصصی.

 قالیشویی و مبل شویی در کمالشهر و حیدرآباد

قالیشویی در حیدرآباد

قالیشویی بانو شعبه حیدر آباد کرج ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در محله حیدر اباد کرج. کلیه خدمات قالیشویی در کمالشهر و حومه، شستشوی با ماشین آلات اتوماتیک و پیشرفته. متخصص شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستبافت در محله حیدرآباد کرج.

مبل شویی در حیدر آباد

مبل شویی خوب در حیدر آباد کرج، شرکت مبل شویی بانو کرج متخصص انجام کلیه خدمات مبل شویی در محله حیدر آباد. شستشوی مبلمان در منزل توسط دستگاه رادکتور و فرچه های ویژه شستشو. خشکشویی انواع مبلمان چرم، خشکشویی انواع مبل های راحتی و استیل، خشکشویی انواع خواشخواب های تک نفره و دو نفره در محل.

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *