چگونگی ثبت شکایت از قالیشویی

راهنمای مشتریان

چگونگی ثبت شکایت از قالیشویی

سعی کنید قبل از ثبت شکایت از قالیشویی مورد نظر خود با مدیریت قالیشویی در تماس باشید و شکایت خود را به مدیریت آن مجموعه ابلاغ کنید. اگر پاسخی از مدیریت مجموعه مورد نظر شما دریافت نشد شما می توانید با تماس با اتحادیه مورد نظر خود شکایت خود را ثبت کنید و با پیگیری و تماس های خود مطمئن باشید اتحادیه موظف به پیگیری شکایت شما می باشد.

برای ثبت شکایت از قالیشویی های مجاز در تهران می توانید پیرو نامه زیر با شماره تماس های مشخص شده در متن تماس گرفته و پیام خود را ابلاغ کنید.

در اهتمام به مقوله «صیانت از حقوق شهروندی، شفاف سازی و تکریم ارباب رجوع» و در «پاسخ» به انتظارات همشهریان گرامی «سامانه پاسخگویی به شکایات و ارتباط‌ مردمی» ، راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است.

خواهشمند است در روزهای کاری با شماره تلفن ۶۶۸۸۱۲۴۳ و یا با فکس ۶۶۸۵۹۷۰۲ تماس حاصل نموده و انتقادات و پیشنهادات و شکایات خودرا ثبت و پیگیری نمایید.

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

مقالات قالیشویی

اتحادیه قالیشویی تهرانتلفن اتحادیه قالیشویی تهرانراهنمای شکایت از قالیشوییشکایت از قالیشوییشماره اتحادیه قالیشویی تهراننحوه ثبت شکایت قالیشویینحوه شکایت از قالیشویی

۳۰ دیدگاه‌ها

  • با سلام. دوست عزیز شما ابتدا باید با اتحادیه قالیشویی منطقه سکونت خود تماس بگیرید. اگر پیگیری های لازم از طرف اتحادیه انجام نشد. شما میتوانید با مدارک لازم برای شکایت از اداره اماکن و یا اداره صنعت و معادن استان خود اقدام کنید.

 • سلام قالیشویی رز علیرغم اطلاع رسانی و تبلیغات گسرده در سایت از وضعیت عملکرد مطلوبی برخوردار نیست و تمام تبلیغات انجام شده شعاری بیش نیست . من اصلاً از عملکرد آنها و نحوه پاسخگوئی راضی نیستم . در انتخاب قالیشویی رز دقت لازم را داشته باشید و تجدید نظر فرمایید .

 • باسلا
  ما یک فرش ١٢ متری به قالیشویی ((تهران نو)) دادیم برای شستشو اما شیرازه فرش مثل جیگر زلیخا زده بیرون حالا زنگ میزنم میگن فرشتون از کارخونه درست شیرازه نشده تو شستشو اینطوری شده اما دفعه اولم نیست که فرش رو شستم این فرش رو دوساله خریدم سال پیش هم دادم یه قالیشویی دیگه اما صحیح و سالم تحویل دادن، واقعا راضی نیستم تو این وضع اقتصادی هم هزینه کنم هم فرشم خراب بشه خدارو خوش نمیاد

 • با سلام
  مسئولین محترم اتحادیه قالیشویی چرا فاکتوری که قالیشوئیها ارائه میدهند با نرخنامه اتحادیه تفاوت دارد و چرا برای ارائه خدمات نرخ مصوب و مجزا ندارد و این ضمینه سو استفاده قالیشویی ها را در بر داردمواردی مانند۱بار شو شامپو دوبار شو شامپو اطو فرشهای ماشینی خاک گیری اتو شستشو اعلا شویی شامپو شویی ایرانی ….آلمانی سفید شویی ابریشم شویی صادرات شویی معمولی شویی لکه گیری رنگبرداری و…..

  • سلام دوست عزیز. ابهامات در رابطه با قیمتها همیشه مهمترین سوال کاربران قالیشویان بوده. بنده به عنوان مدیریت سایت تبلیغات قالیشویی اطلاعاتی را برای شما کاربران عزیز اعلام میکنم. شستشو های فرش به چند نوع انجام می شود که قیمت هرکدام متفاوت است. شستشوی معمولی و اعلاء شویی و شستشو نانو قیمتهای متفاوتی دارند. هزینه بسته بندی و کاور به قرارداد اضافه می شود. هزینه سرویس هم به قرارداد اضافه می شود که در مجموع بالاتر از نرخ اتحادیه دیده می شود. اما از نظر قانون اتحادیه قراردادهایی که با ریز مشخصاتی که در بند بالا معرفی کردیم کاملا قانونی و مجاز است.

 • سلام فرشم را دادم قالیشویی بانو وقتی آوردن یک طرفش ریشه نداشت ، الان هم هرروز زنگ میزنم همش امروز فردا میکنن، هیچکس پاسخگو نیست

  • با سلام دوست عزیز شما می تونید شکایت خودتون رو به صورت حضوری و غیر حضوری به اتحادیه صنف قالیشویان تهران ارجاع بدید. از طریق پیگیری های اتحادیه قالیشویان به هدفت خودتون می رسید.. آدرس سایت اتحادیه قالیشویان تهران: eght۱۳۵۱.com

 • باسلام بنده حدوددوهفته پیش دوعددفرش ۶ متری ویکعددفرش ۱۲متری مون روبه قالیشوئی برندس واقع درخیابان بلوارطبرسی شمالی -طبطبرسیکه درسایت دیوارآگهی داده درشهرمشهدبرای شستشو دادم بعدازسه روز وقتی فرشهارو آوردن تحویل بدن دیدیم که یکی از۶متری هاروکه پارسال خریدیم پاره کردن ووقتی اعتراض کردم گفتن میبریم رفو میکنیم ورضایتتون روجلب میکنیمبعدازدوهفته باتماسهای مکرربالاخره زمانی که خودم سرکاربودم آوردن وبه همسرم بازبان بازی تحویل دادن وگفتن که فرش رو رفوکردیم وقتی خودم ازسرکارأمدم ودیدمکه محل پارگی فرش روکمی چسب آبکی زدن که باهاشون تماس گرفتم که چرا فرش رو رفونکردینباخیال راحت گفتن که همینه که هست وبرو هرکاری دوست داری بکن انگارکه مطمئن هستن که کسی نیست که پیگیر کارورفتارشون باشه ومن سوألم اینه که أیا واقعا اینقدر هرج و مرجه که هر کسی هرکاری دلش خواست میتونه بکنه وکسی نیست که حق امثال بنده رو که باپول کارگری این فرش روتهیه کردم بگیره .

 • من یه قالی دستباف طرح ترکمن دادم به قالیشویی شفقی در تهران . موقع تحویل بازش نکردن و فاکتور و هم ازم گرفتن. بعد که باز کردم دیدم کل فرشم رنگی شده و تمام قسمتهای سفید قرمز شده. الان می گن تو فاکتور زده از اول فرش این شکلی بوده که دروغ می گن. دلیل باز نکردن فرش و گرفتن فاکتور از من هم همین بوده. الان چه کاری می تونم بکنم؟

  • دوست عزیز هنگامی که شما فاکتور رو امضاء کرده باشید اتحادیه قالیشویان تهران شکایت شمارو ترتیب اثر نخواهد داد. باز شما هم به صورت حضوری به اتحادیه قالیشویان تهران مراجعه کنید و شکایت خود را عنوان کنید. توجه داشته باشید که همیشه ابتدا فرش هارا باز کرده و مشاهده کنید و بعد فاکتور ارائه شده توسط شرکت را امضاء کنید تا در رابطه با قیمت و کیفت شستشوی فرش ابهاماتی به وجود نیایید.

 • با سلام من هفته ی پیش تعداد سه تخته فرش به قالیشویی رز تحویل دادم ولی در تمامی موارد که ذیلا اعلام خواهد شد نا امید کننده و بسیار بی شرمانه با من برخورد گردید.
  ۱)برخورد نادرست مدیریت که گویا دچار …
  ۲)به دروغ اعلام کردن ادرس قالیشویی در شمال غرب تهران در حالی که اسلام آباد هستند این را زمانی اعلام کردند که من خواستم خودم بروم فرش هارو تحویل بگیرم.
  ۳)عدم اطلاع رسانی روز قبل جهت برگرداندن فرش ها و تماس ۴۰ دقیقه قبل از تحویل فرش در حالی که کسی خونه نبوده
  ۴)در خواست هزینه ی اضافی چند مرتبه
  ۵)عدم اعلا شویی به گونه ای که هیچ کدام از لکه های اصلی فرش من پاک نشده است.
  و ۶ امین) مورد و اصلی ترین اینکه زمانی که من تهدید به شکایتشون از اتحادیه کردم با این لفظ که هرکاری دلت میخواد بکن و هرجا میری برو و … گویا بی صاحب ترین صنف ایران را دارا هستند برخورد کردند.
  در صورت عدم پیگیری اتحادیه از طریق وزارت صنعت و سایر ارگان های مسئول به طور قطع تا حصول نتیجه پیگیر خواهم بود.

 • سلام ۷تخته فرش دادیم واسه شستشو کناره های فرشاتمام نخ کش شده و بافتش بازشده زنگ هم میزنم میگن مشکل از فرشاتونه چرم کناره فرش و باچسب چسبوندن درصورتی ک دوخته…چطورمیتونم پیگیری کنم تمام فرشام تواین وضعیت اقتصادی خراب شده

  • با سلام دوست عزیز شما میتوانید با در دست داشتن مستندات و تصاویر ایرادات روی فرش به اتحادیه قالیشویان محل خود مراجعه کرده و شکایت خود را ثبت کنید. پس از بررسی کارشناس اتحادیه شرکت مورد نظر شما موظف است خسارت وارده را پرداخت کند.

 • سلام
  قالیشویی مادر پرسنل بی ادب داره ومدیریت هم خیلی بی ادب داره ، بعد سه روز که فرشمونو میخواستیم نیاوردند بعدش هم گفتن اول باید پولو کارت به کارت کنید اگه نکنید براتون نمیارم من هم تا از سالم بودن فرشم واینکه آیا میارن یا نه مطمئن نشم پولی رو پرداخت نکردم ،گفتم که به اتحادیه اطلاع میدم مدیریت گفت که اطلاع بدید هیچ کاری نمیتونند بکنند درضمن گفتم که پولم نقده نمیتونم کارت به کارت کنم میگه بیا اینجا تسویه کن اگه میخواستم تا اونجا برم چرا ۲۰ تومن کرایه اضافه تر میدادم خودم میرفتم میاوردم مراسم من بخاطر بی برنامگی و بی مسئولیتی این قابیشویی به هم خورد

 • سلام قالیشویی آسیا درتاریخ سی ام مردادماه ۸ تخته فرش از ما برای شستشو تحویل گرفته و تا الان که چهاردهم شهریور هست تحویل نداده وهرچی ما زنگ میزنیم هردفعه به دروغ میگن فردا میارم ..یا یک ساعت دیگه میاریم ..شب میاریم …خلاصه انگار با بچه حرف میزنم .سرنون رو کلاه میذارن از طریق مکاتبات اتحادیه خواستم شکایت کنم منتهی اینقدر پیام داد که نتونستم و از دادسرا شکایت می کنم ..ولی اینقدر توی این صنف نظارت ضعیفه که هر کسی به خودش اجازه میده با ابن نوع برخورد ها اعصاب مردم رو خراب کنن …البته من به صدا و سیما و یه خبرنگار هم گفتن این موضوع رو پیگیری کنن و کمی درموردش صحبت کنن ..اینا خیلی راحت به مردم توهین می کنن …بهشون می گم هر مشکلی هست چرا زنگ نمی زنید به ما بگید ..ما باید پیگیری کنیم و بعد دروغ به ما تحویل می دهید …

 • فرش من تمیز نشده خواستم تو اتحادیه شکایت کنم اینقدر شرایطش مزخرف بود که نتونستم شکایت کنم گفته عکس یا فایل بده که حجمش ۱مگا بایت باشه اصلا امکان نداره قالیشویی شفقی رو امتحان نکنید

 • سلام من فرشمو دادم قالیشویی مادر پاره و داغون تحویلم دادم و چون موقع تحویل بازش نکردم تا ایرادشو مشاهده کنم متاسفانه تسویه کردم الانم جوابگو نیستن یه مطلب دیگه مثلا با شامپو خارجی فرش و شستن ولی بوی کلر کلافمون کرده تو رو خدا به این قالیشویی فرشاتونو ندید اگر نه باید قید پول و فرش و اعصابتونو بزنید

 • سلام
  فرشامو دادم قالیشویی رز بعد فهیدم فرشامو‌پاره کردن زنگ میزنم برخورد خوبی ندارن من چجوری پیگیری کنم؟

  • کاربر عزیز شما میتوانید با شکایت حضوری به اتحادیه قالیشویان تهران پیگیر باشید و از حق خودتون دفاع کنید.

   • با سلام و احترام
    کاربری گرامی جهت شکایت از قالیشویی شما باید مشتندات خودتون رو به اتحادیه قالیشویان تهران ارائه بدید، مستندات شامل فرش شما، (اگر سایز فرش بزرگ هست تصویر های پارگی فرش از زوایای مختلف) فاکتور صادر شده از قالیشویی مورد نظر و … رو در روزهای یکشنبه و سه شنبه به صورت حضوری به آدرس اتحادیه قالیشویان تهران ببرید و شکایتتون رو ثبت کنید. کارشناسان اتحادیه بررسی میکنند و شکایت شمارو پیگیری میکنن، اگر حق با شما باشه قالیشویی مورد نظر باید خسارت فرش شمارو بپردازه و یا پارگی فرش شمارو از بین ببره و تحویلتون بده.

 • با سلام
  قالیشویی نوین فرش ما را از وسط بریده و فقط نصفش را تحویل داده
  فاکتور و پول را هم گرفته
  فرش ها را هم خیس آورده
  هرجا هم شکایت میکنیم میگن همینه که هست
  شب عیدی با نصفه فرش چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟

  • کاربر عزیز برای شکایت در رابطه با این موضوع با فاکتور صادره از قالیشویی مورد نظر و مدارک کلی در رابطه با فرش روز های یکشنبه و سه شنبه به صورت حضوری به اتحادیه قالیشویی تهران مراجعه کنید.

 • سلام من هفته پیش ۵ عدد فرش دادم به قالیشویی بانو و هنگامی که فرشها را بعد از اینکه بازدید کردن با دادن فاکتور و امضا کردن آن که پرسیدم که چرا باید فاکتور را امضا کنم گفتند که ما فرشها را از شما تحویل گرفته ایم و این رسید فرشها هست که فرشها نزد ما امانت هست بعد از اوردن فرشها که تو پلاستیک بود و در خواست فاکتور کرده اند که من گفتم فرشها رو من ندیده ام گفتند که خیالتان راحت تا یکماه گارانتی دارند و برگه گارانتی را داده اند و درخواست فاکتور را کردند که من امتنا کردم و گفتم که یه چیزی باید پیش من باشه که گفتند برگه گارانتی به شما میدهیم و نگذاشتد فرشها را باز کنم و بعد از یک روز که فرشها رو باز کردم دیدم یکعدد از فرشها که ۶ متری هست به اسم شاهرخ که ۲ ساله خریدم در وسط فرش پاره شده و به بدترین حالت دوخته شده حتی زحمت رفو کردن رو به خودشون ندادند بعد چندین بار تماس با قالیشویی گفتند که تماس میگیریم و بعد با مدیریت تماس گرفتم و گفتم و گفت عکس بگیر بفرست و خبرت میکنیم و خبری نشد و بعد تماس با مدیریت و داد و بیداد کردن مدیریت که حالا چی شده مگر ماشین هم تصادف میکنه و خسارت میبینه خلاصه گفت میاییم و میبنیم و من گفتم من فرشم نو هست و نمیخوام رفو کنم با صدای بلند داد زد و گفت برو اتحادیه شکایت کن آنقدر راحت این حرف رو زد که انگار از لحاظ اتحادیه خیالش راحت بود حالا که فاکتور ندارم به چه صورت میتوانم شکایت کنم البته عکس از محل پارگی فرش دارم و گرفتن فاکتور هم کلکشون بودخواهشنا به درد ما برسید این که درست نیست که به شعور آدم توهین کنند اگر روز اول زنگ میزدند و میگفتند که فرش شما پاره شده و ما رفوش میکنیم حرفی نبود نه اینکه فرش سالم را ببرند و پاره تحویل بدند و برند یعنی خیالشون از همه جا راحت هستش ممنون لطفا راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام.
   دوست عزیز برای حل این مشکل شما حتما باید با اتحادیه قالیشویی تهران در ارتباط باشید و این مسائل را عنوان کنید. پیشنهاد من به عنوان مدیر سایت این هست که برای ثبت و پیگیری شکایت خود حتما به صورت حضوری با اتحادیه در ارتباط باشید، برای اینکار می توانید در روزهای یکشنبه و سه شنبه به صورت حضوری به دفتر اتحادیه صنف قالیشویان تهران مراجه کنید. آدرس اتحادیه قالیشویان تهران: تهران، خیابان مرتضوی، خیابان رودکی پلاک ۱۸۷٫ و شماره تماس اتحادیه: ۶۶۸۸۱۲۴۳ می باشد. در صورتی که اتحادیه هم پاسخگوی شما نبود میتوانید به وزارت صنعت و معدت شکایت خود را ارجاع بدید.

 • سلام.من دو تا قالیچه ۴ متری و یه قالیچه ۳ متری و دو تا قالیچه یک متری دادم قالیشویی ماهریس برای شستشو.عادی ترین نوعشم سارش دادم.الان میگن با هزینه ی ایاب و ذهاب ۴۰۰ تومان.به مدیریت زنگ زدم.جوابگو نیست.تلفنچی میگه همینه که هست هر کار می خوای بکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.