قالیشویی عدل رشت
قالیشویی عدل رشت
قالیشویی مادر رشت
قالیشویی مادر رشت
قالیشویی ابریشم رشت

کارخانه قالیشویی و مبل شویی در محل مدرن شویاک رشت

قالیشویی مدرن شویاک رشت شستشوی انواع فرش های ماشینی و دست بافت با مواد درجه یک

قالیشویی شویاک رشت

قالیشویی شویاک رشت با روش مدرن روز، شستشوی مبل ( راحتی ، اسپرت ، استیل ، تختخواب شو ..)، شستشوی فرش و موکت (گلیم ، کناره ، موکت چسبیده ، پادری ..)، شستشوی صندلی ( ناهارخوری ، خودروهای شخصی و اتوبوس…)، شستشوی کفپوش ( سرامیک ، پارکت ، لمینت … )، شستشوی شیشه ( پنجره ، سکوریت )، شستشوی خوشخواب ( تک نفره ، دو نفره )

دیگر نیاز به جمع کردن فرش و موکت خود ندارید!

شستشو در محل اتاق و پذیرایی خانه شما بدون هیچگونه دردسری و به آسانی با دستگاه تمام مکانیزه (بخارشوی صنعتی ایتالیایی) انجام می‌گیرد. و در کمتر از سه ساعت به همانصورت که فرش و موکت شما پهن میباشد خشک میگردد. به شستشوی مدرن ما اعتماد کنید. کافیست یکبار امتحان کنید تا خودتان کیفیت و راحتی کار را ببینید.

ویژگیهای دستگاه:

دستگاه شستشو دارای ویژگی آنتی باکتریال و دستگاه خشک‌کن و مکنده‌ی قوی و بخارشوی صنعتی بوده و پس از شستشو و آبگیری ، مبلمان و فرش شما در کمتر از چند ساعت قابل بهره‌برداری خواهد بود. مکنده‌ی بسیار قوی دستگاه ، همه‌ی جرم و آلودگی را بی‌آنکه به بافتِ پارچه‌ی مبل و فرش و موکت آسیب برساند از عمق آن بیرون می‌کشد و آن را پاکیزه برمیگرداند.

کارایی دستگاه بگونه‌ایست که دیگر نیاز به بکار بردن برس دریلی چرخان که به بافتِ پارچه‌ی مبل ، فرش و موکت آسیب می‌رساند نخواهد بود و در برابر دیدگان مشتریان گرامی با کیفیت صد در صد بهتر و زمان کمتر شستشو انجام می‌گیرد.

 

شماره های تماس:

۰۹۳۶۴۶۰۹۶۱۹
۰۹۳۷۸۱۱۵۱۹۱
۰۹۹۰۳۹۸۳۹۰۱

قالیشویی مدرن شویاک رشت شستشوی انواع فرش های ماشینی و دست بافت با مواد درجه یک

کلمات کلیدی: قالیشویی رشت, مبل شویی, شستشوی گلیم, شستشوی کناره, شستشوی صندلی ماشین, شستشوی صندلی ناهار خوری, شستشوی کف پوش, سرامیک, پارکت, لمینت, خدمات نظافتی, خدمات نظافتی شویاک, شستشوی خوشخواب, مبل شویی در محل, قالیشویی در محل

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.