پاک کردن اسلایم از روی دیوار

پاک کردن اسلایم از روی دیوار

آموزش پاک کردن اسلایم (خمیر بازی) از روی دیوار

امروزه خمیر های بازی با نام اسلایم به یکی از ابزار بازی کودکان تبدیل شده است. بازی کردن با اسلایم ها همیشه برای کودکان و در خیلی از موارد برای بزرگسالان نیز دوست داشتینی و سرگرم کننده بوده است. اسلایم ها برای بازی کردن نیاز به یک محیط مخصوصی دارند و باید به فرزاندان خود یاد بدهیم که اسلایم ها را در یک محلی به دور از فرش، موکت، لباس و دور از دیوار استفاده کرده . اقدام به بازی کنند. اگر کودک شما در هر صورتی اسلایم (خمیر بازی) را به دیوار اتاق شما زده باشد شما نیازمند مراحل دقیقی برای پاک کردن اسلایم از روی دیوار می باشید. سایت تبلیغات قالیشویی در این مقاله سعی کرده با آموزشی کاربردی راه های پاک کردن لکه اسلایم از روی دیوار را به شما آموزش دهد.

پاک کردن اسلایم از روی دیوار

آموزش پاک کردن اسلایم از روی دیوار

۱.اسلایم به جا مانده را با انگشتانتان یا یک کارت اعتباری از بین ببرید. اگر هنوز یک لکه اسلایم به دیوار خانه تان چسبیده است، مطمئن شوید که قبل از تلاش برای تمیز کردن لکه ، اسلایم را از بین ببرید.در غیر اینصورت،هنگامی که سعی در تمیز کردن لکه دارید امکان دارد که اسلایم را به نقاط دیگر دیوار پخش کنید.
– اگر نمی توانید اسلایم را با انگشتانتان از بین ببرید، از یک کارت اعتباری قدیمی برای پاک کردن آن از روی دیوار استفاده کنید. کارت اعتباری را بر روی دیوار دقیقا بالای اسلایم فشار دهید و کارت را به سمت پایین حرکت دهید در حالی که هنوز آن را بر روی دیوار فشار می دهید.

۲.خمیری از جوش شیرین، آب و سرکه درست کنید. از آنجائی که لکه های اسلایم برروی دیوار می توانند به طرز ویژه ای مقاوم باشند، بهترین راه حل، درست کردن خمیری از جوش شیرین، آب و سرکه برای از بین بردن آن است. چهار قاشق چای خوری جوش شیرین، یک قاشق چای خوری آب و یک قاشق چای خوری سرکه را با هم مخلوط کنید. این مخلوط باید یک خمیر ضخیم را پدید آورد که شما بتوانید آن را بر روی لکه دیوار استفاده کنید.
– اگر خمیر برای پخش کردن خیلی ضخیم باشد، یک الی دو قاشق چای خوری آب به آن اضافه کنید تا نازک شود. اگر خمیر خیلی نازک است، یک الی دو قاشق سوپ خوری ( ۱۴.۸ الی ۲۹.۶ میلی لیتر) جوش شیرین اضافه کنید تا آن را ضخیم تر کنید.

۳.یک دستمال کاغذی را روی کف زیر لکه ی روی دیوار قرار دهید. یک دستمال کاغذی را زیر لکه ی روی دیوار،جایی که خمیر را می زنید، قرار دهید. این برای حفاظت از کف زیر لکه ها ، در صورتی که خمیر پایین بریزد کمک میکند.
– همچنین می توانید از روزنامه های قدیمی برای محافظت از کف استفاده کنید.

۴.دستکش های لاستیکی بپوشید و از انگشتانتان برای به کار بردن خمیر استفاده کنید. خمیر را با دستان برهنه خود برندارید چرا که ممکن است باعث حساسیت پوستتان شود. یک جفت دستکش لاستیکی به دست کنید و سپس شروع به پخش کردن خمیر بر روی لکه با انگشتانتان بکنید.
– مطمئن شوید که لکه را به طور یکسان پوشانده اید به منظور اطمینان خاطر از اینکه خمیر بیشترین اثر خود را بگذارد.

۵.اجازه دهید خمیر به مدت دو ساعت خشک شود و با یک دستمال کاغذی آن را پاک کنید (بردارید). خمیر باید بعد از حدود دو ساعت خشک شده باشد، اما ممکن است زمان بیشتر یا کمتری ببرد، این بستگی به خمیری که استفاده کرده اید دارید. زمانی که خمیر خشک شد، می توانید با استفاده از یک دستمال کاغذی خشک خمیر را به آرامی بر روی دستمال کاغدی که روی زمین قرار دادید، بریزید.
– هنگامی که کارتان انجام شد، دستمال کاغذی را به همراه خمیر جوش شیرین دور بریزید.
– این عمل را هر چند بار که لازم است برای از بین بردن لکه روی دیوار تکرار کنید.

به این نوشته امتیاز بدید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

آموزش

آموزش تمیز کردن اسلایمبرداشتن لکه اسلایمپاک کردن اسلایم از دیوارتمیز کردن دیوارتمیز کردن دیوار از اسلایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.